Khabib chce podepsat několik velkých jmen pro svoji organizaci

Khabib Nurmagomedov, EFC
Bývalý šampion lehké váhy UFC Khabib Nurmagomedov si po konci své sportovní kariéry pořídil MMA organizaci Eagle FC. Ta má za sebou již několik turnajů a nyní chystá velký galavečer, který se uskuteční v Moskvě.
Velké plány?! Šéf KSW reaguje na Kinclovu prohru

Khabib rozhodně neprojevuje touhu znovu bojovat a chce se naplno věnovat práci trenéra a organizaci EFC. Po svém odchodu z UFC si Nurmagomedov koupil Gorilla Fighting Championship (GFC), což byla ruská MMA organizace, kterou Khabib později přejmenoval na Eagle Fighting Championship (EFC).

Organizace s novou jmenovkou, má za sebou několik turnajů, ale pro širší veřejnost spíše s neznámými bojovníky. To chce bývalý šampion nyní změnit a přivést velká jména nejen ruského MMA. Khabib prozradil, kdo konkrétně by mohl jeho organizaci posílit. Máme zájem o několik zajímavých bojovníků, například o Eduarda Vartanyana (21-4), Yusufa Raisova (18-2) nebo Alexandera Shlemenko (60-13-1NC). Máme opravdu velký zájem podepsat Shlemenka,“ řekl promotér Khabib.

“Ve střední váze máme dobré bojovníky jako Marcio Santos, Artur Guseinov a také našeho šampiona Fariduna “Terminátora” Odilova. Jednáme také s některými americkými zápasníky. Myslím, že do konce roku budeme mít několik podpisů. Rádi bychom podepsali 5-6 jmen,“ řekl Khabib.   

Nurmagomedov také přiznal, že je se Shlemenkem v neustálém kontaktu a má pro něj “vysněný” zápas. Ten by mohl proběhnout v listopadu na velkém turnaji v Moskvě.

“Osobně bych rád viděl zápas Shlemenko vs Guseinov. Myslím, že by to byl skvělý zápas. Jde o to, že v listopadu plánujeme velkou akci v Moskvě. Brzy učiníme oznámení. Chceme pořádat velké zápasy a tohle je jeden z nich,” prozradil Khabib.
 

1 komentář na “Khabib chce podepsat několik velkých jmen pro svoji organizaci”

  1. Pingback: Fight and Talk podcast - Patrik Kincl | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *