Keita hodnotí Paradeisera a prozrazuje, jak s ním zatočí

Losene Keita Rony Paradeiser
Organizace OKTAGON MMA má od turnaje OKTAGON 29 novou hvězdu. Tou je zatím neporažený Losene Keita, který vlétl do OKTAGONu jako uragán. V Brně se postavil houževnatému Ryšavému, který byl tou dobou trojka divize, a nedal mu sebemenší šanci. Hned od začátku rozjel smrtící tlak, na který vítěz třetí řady reality show OKTAGON Výzva nenašel odpověď. Poté, co si připsal výhru hned v prvním kole, si Keita řekl o šampiona Buchingera, který je však aktuálně zraněný. Bez zápasu však Losene nebude. Přihlásil se mu totiž Rony Paradeisere, se kterým se bomber utká na konci února na turnaji OKTAGON 31. Jak Keita soupeře hodnotí a co si na něj chystá?
Paul a jeho KO! Svět reaguje na tvrdé ukončení Woodleyho

“V OKTAGONu jste zatím neviděli mé zemařské schopnosti, ale osobně se považuji spíše za wrestlera, než za postojáře. Paradeiser je hodně vysoký borec, takže je snadné po něm vystartovat a vzít ho na zem. Myslím si, že v tomhle zápase uvidíte více z mých zemařských schopností,” prozradil v rozhovoru pro MMA Shorties Losene Keita, který má sice na Sherdogu bilanci 5-0, ale ve skutečnosti už to prý má 7-0 s tím, že 7 výher a nula proher zaznamenal i mezi amatéry.

Těžko věřit, že se Losene spíše vnímá jako wrestler, protože proti Ryšavému rozjel v postoji neuvěřitelné peklo, “Na souboj s Ryšavým už moc nemyslím. Mám totiž před sebou souboj s Paradeiserem. Je to hodně komplexní bojovník, takže se na něj plně soustředím. Vždy jsem připraven se přestřelovat tak dlouho, jak jen to bude nutné. Klidně si s ním dám 10 kol, pokud o to bude stát. Nemám s tím nejmenší problém.”
Už jen s ohledem na výšku je Rony odlišný bojovník, než byl Karol, ale v tom Keita nevidí problém, “Každý zápas je jiný a mým úkolem je ze sebe dostat to nejlepší. Dobře vím, že vyhraju. Nejdu tam prohrát. Ryšavého jsme si dobře nastudovali a věděli jsme, že se mu špatně zápasí pod tlakem. Na tom jsme postavili taktiku. Navíc jsem věděl, že v postoji jsem schopen ho poslat na zem. Je to moc dobrý bojovník, ale nemá rád tlak. Měli jsme dobrý plán a stejně tak se plánujeme připravit na Ronyho.

Požádal o zápas se mnou a já jsem souhlasil, protože vím, že vyhraju. Sledoval jsem jeho zápasy, takže znám jeho slabiny. Je to vysoký borec a každý asi ví, jaké má takový bojovník slabiny. Je to však dobrý a hodně explozivní bojovník, takže očekávám skvělý zápas. Stojí mi v cestě, takže se s ním rád utkám a naberu další zkušenosti. Alespoň Buchingerovi ukážu, co ho čeká a co s ním udělám.”

S ohledem na poslední výkony a postavení v žebříčku je v podstatě jasné, že se vítěz následně utká se šampionem Buchingerem o trůn lehké váhy.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *