Když nebojuješ, nevyděláváš! Bývalý šampion se pozastavil nad Francisem Ngannou

Francis Ngannou

Bývalý šampion střední váhy UFC Michael Bisping je znepokojen tím, že Francis Ngannou od svého ukončení smlouvy ještě nepodepsal kontrakt s novou organizací nebo alespoň jeho vysněný zápas v boxu za velké peníze. Bisping se obává, že Ngannou má špatné manažerské zastoupení.
To snad ne! Karlos Vémola se prý dostal do hledáčku policie? Ve hře je i vězení?

Bývalý šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou se s organizací UFC rozešel poté, co se na začátku roku nedohodl na nové smlouvě. Po odchodu se Ngannou rozhodl přejít od MMA k boxu, aby se utkal s takovými velikány, jako jsou Deontay Wilder, Anthony Joshua nebo Tyson Fury. Ačkoli o něj tato trojice projevila zájem, Ngannou zatím od žádného z nich neobdržel oficiální nabídku na zápas. A to je pro Bispinga důvod k obavám, ten tvrdí, že „Predátorovi“ dochází čas na to, aby jeden z těchto zápasů uskutečnil. 

„Za box chce 25 milionů dolarů,“ řekl Bisping na svém oficiálním kanálu na YouTube. „V UFC by prý za jeden zápas dostával minimálně 6 milionů dolarů, a to šlo o smlouvu na tři zápasy. Už pomalu mohl mít ty tři zápasy za sebou, vyinkasovat minimálně 18 milionů dolarů a být volným zápasníkem a odejít jinam. Nekritizuji Francise, jen by mě zajímalo, kdo mu v těchto věcech radí.“ 
„Mám Francise rád,“ pokračoval Bisping. „Určitě jsem jeho fanoušek. Líbí se mi, co předvádí, a mám ho rád jako člověka. Moje interakce s Francisem Ngannouem byly velmi pozitivní. Je to milý chlapík. Ale uvnitř oktagonu je to maniak. Je to monstrum nejvyššího stupně. Takže ho chci opět vidět v akci. Ať  dostane pořádně zaplaceno a vytěží z toho maximum.“

Bisping se také vrátil k zastupování bývalého šampiona těžké váhy UFC a pozastavil se nad tím, kdo Francise aktuálně zastupuje. 

„Ovšem problém je, když máte kolem sebe lidi, kteří vám radí. Všechny různé typy manažerů – manažeři pro mimo zápasové aktivity, manažeři pro zápasy, lidi, kteří vám zařizují smlouvy a všechno ostatní. Jsou to samé řeči, řeči, řeči. Všichni ti lezou do hlavy. Všichni říkají, že bys měl dostávat víc peněz. Ale nakonec, když nebojuješ, tak nevyděláváš. A hádejte co? Zájem o vás opadá a oni odejdou,“ dodal bývalý šampion střední váhy UFC. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *