Kdy uvidíme Nicka Diaze zpět v boji?

Nick Diaz

Kdy uvidíme Nicka Diaze zpět v boji?

Už tento víkend nás čeká turnaj UFC 263, který nabídne dvě titulové bitvy a k tomu speciální pěti-kolový před-zápas Leon Edwards vs Nate Diaz. Diaz se tak vrací do boje po posledním souboji s Masvidalem, který prohrál kvůli velké tržné ráně v obličeji, se kterou ho přítomný doktor nepustil do dalších kol. Nathanovi samozřejmě v přípravě pomáhá i jeho bratr Nick, o jehož návratu do oktagonu už se nějakou dobu spekuluje. Kdy bychom ho mohli vidět v nějaké další bitvě?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/09/zahada-jmenem-javid-basharat-byla-vyresena/

“Moc jsem tomu jeho návratu nevěřil. Nemyslel jsem si, že na to dojde, ale vypadá to, že to skutečně klapne. Opravdu to vypadá tak, že Nick Diaz bude ještě letos zápasit. Naposledy jsem s ním mluvil v Jacksonville na turnaji UFC 261, ale vypadá to dobře. Uvidíme. Naši matchmakeři už s ním jednají. Nemám úplně přehled, jak na tom jsou, ale prý to všechno vypadá hodně slibně. Když by se mě na Nicka někdo ještě nedávno zeptal, tak bych řekl, že si nemyslím, že nastoupí, ale skutečně to vypadá tak, že to klapne ještě letos,” nechal se slyšet Dana White.

White hned několikrát prohlásil, že moc nevěří tomu, že by se Nick vrátil zpět do oktagonu. Prý už má totiž to nejlepší za sebou a zápasit v podstatě nemusí. Nyní to však vypadá tak, že prezident UFC změnil názor a přeci jen načerpal novou naději, kterou teď předal i fanouškům, kteří se na návrat legendárního bojovníka už roky těší.

Nick totiž naposledy zápasil na začátku roku 2015, kdy prohrál se Silvou, ale souboj byl následně v návaznosti na pozitivní nálezy změněn na NC, tedy jak kdyby k němu nedošlo. Jednu dobu se pak spekulovalo o tom, že by Nick mohl zkusit pomstít svého bratra a utkat se tak s Masvidalem, ale ani to nevyšlo. Nyní to však evidentně vypadá hodně slibně, tak uvidíme, jakého soupeře se podaří domluvit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *