Kdy opět uvidíme Jona Jonese v akci?

Jon Jones

Bývalý dominantní šampion polotěžké váhy Jon Jones je již více než dva roky mimo hru a nyní je ochotný být trpělivý, aby se ujistil, že jeho návrat přijde proti nejlepšímu možnému soupeři. Tím bude s největší pravděpodobností Stipe Miocic, který ale také nechce svůj návrat uspěchat, přes to už ohlásil možný datum zápas.

Potvrzeno! OKTAGON nabídne další skvělou titulovou bitvu

Očekává se, že bývalý šampion UFC v polo-těžké váze se koncem tohoto roku utká se Stipe Miocicem. Jones nyní vysvětlil, proč se zápas posunul na jiné datum, než původně očekával. “Původně měl být náš zápas naplánovaný na 2. července,” řekl Jones. “Myslím, že když Stipe dostal nabídku s tímto datem, tak ho odmítl. Slyšel jsem, že měl proti tomu nějaké námitky, jelikož nebyl v plném tréninku a chce předvést ten nejlepší výkon. Respektuji to. Je to velký šampion. On si zaslouží čas. Myslím, že požádal o přesunutí na 24. září a já doufám, že to bude v Las Vegas.”

Jon Jones se zmínil o 2. červenci, což bude turnaj UFC 276 během International Fight Week v Las Vegas. Tomuto datu nasvědčovali také uniklé fotky z minulého týdne, na kterých byl zápas Jones vs Stipe jako hlavní tahák zmíněného galavečeru 276. Nakonec však na tomto turnaji uvidíme v hlavním zápase šampiona střední váhy Israela Adesanyu s vyzyvatelem Jaredem Cannonierem. Druhým titulovým soubojem bude trilogie mezi šampionem pérové váhy Alexanderem Volkanovskim a Maxem Hollowayem. 

Jones také potvrdil, že mu nevadí počkat do září. Nejspíš dosáhl také určitého kompromisu ohledně nové smlouvy s vedením UFC, jelikož už nyní stoprocentně počítá s dalším zápasem. Dříve jsme ho slyšeli mluvit hlavně o tom, že je v UFC nedoceněný. 

“Trénoval jsem asi třikrát denně po dobu dvou let. Už jsem tak blízko, tak proč ještě chvíli nepočkat. Těším se na září,” dodal na závěr Jones. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *