Kdy chce Buki bojovat s Kozmou a jak důležitá bude váha?

Ivan Buchiger Buki Kozma
V návaznosti na turnaj OKTAGON 27, díky kterému jsme poznali prvního OKTAGON dvojnásobného šampiona, kterým se stal díky výhře nad Barboríkem Ivan Buchinger, se začalo spekulovat o možném souboji šampionů David Kozma vs Ivan Buchinger. Buki by totiž rád sbírku rozšířil i o třetí OKTAGON titul, díky čemuž by se zapsal do dějin domácí MMA scény, ale i té světové. Podobný kousek se totiž ještě nikomu v žádné přední organizaci nepovedl. Kozma se souboji nebrání, ale varuje, že bude Ivan na welter hodně malý. Co na to double champ?
Vzkaz pro fanoušky! Gábor Boráros reaguje na třetí prohru v řadě

“Na zápas jsem připravený už teď. Nemusím nic hubnout. Je jedno, že v té váze budu menší. Já jsem technický a silný. To, že jsem menší, neznamená nic. Četl jsem, že mluvil o tom, že bude mít na Sherdogu u jména Ivan Buchinger zelené políčko. Já mu ukážu, že se třemi opasky budu vypadat hodně dobře,” rozpovídal se pro MMA Shorties Ivan Buchinger.

To, že chce Ivan 3 tituly, je šílené. Je na welter hroznĕ malý, ale zápas bych s ním každopádnĕ chtĕl. Je to legenda a mít zeleného Buchingera na Sherdogu by se mi líbilo. Bude si ale muset nejspíš počkat. Uvidíme jak to OKTAGON vymyslí,” komentoval David Kozma pro MMA Shorties hned v návaznosti na zápas Buchinger vs Barborík.
Háček je však v tom, že má před sebou David Další titulovou obhajobu. Na začátku prosince by se měl totiž utkat s vítězem souboje Brito vs Kníže. Jak to vidí Ivan? “Nevím no, když má domluvený zápas, tak to bude těžké. Já bych chtěl ten zápas hned. Měl bych na svém kontě 3 OKTAGON zápasy a 3 zápasy o opasek a všechny 3 výhry. To by byla brutalita! (směje se čerstvý šampion pérové váhy)

Jak nás Spider-Man naučil, s velkou mocí však přichází i velká zodpovědnost. Šampion má totiž povinnost obhajovat. Nakonec to tedy možná dopadne tak, že Buki bude muset na začátku roku obhájit titul šampiona lehké váhy, který získal letos díky výhře nad Paradeiserem, a až pak by se případně řešil souboj šampionů. Uvidíme však, jak se ještě všechno vyvine.

Úvodní foto via OKTAGON MMA
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *