Kdy by mohl mít Martin Buday UFC premiéru?

Martin Buday
Nedávno jsme vás informovali o tom, že byl Martin Buday hodně blízko UFC premiéře. Vedení mu totiž nabídlo hodně zajímavého soupeře, ale bohužel šlo o lednový zápas doslova na poslední chvíli, který Martin skrze víza a zranění ještě nemohl vzít. Kdy by tedy šel ideálně rád do boje?
Na ČR nezanevřel! Mach vysvětluje, proč je hodně v Uzbekistánu

“Ano, to mohu potvrdit. Dostal jsem nabídku a rád bych ji využil, okolnosti to však nedovolily. Můj zápas s Barnettem měl proběhnout už v lednu, já ale dlouho vůbec netrénoval. Nedokázal bych se na něj připravit tak, jak bych měl. A já chci být na svou premiéru v UFC nachystán co možná nejlépe,” potvrdil Martin Buday pro server Kaocko.cz naší informaci, že dostal nabídku na zápas s Chrisem Barnettem, který je známý svými otočkami a na těžkou váhu hodně nevídanými kousky.

Martin byl bohužel nucen zápas odmítnou, protože si z posledního zápasu, ve kterém vybojoval UFC smlouvu, odnesl zranění, které mu nějakou dobu bránilo v tréninku, “Zlomil mi nos, navíc se mi pak ozvalo i několik zranění staršího rázu. Zkrátka jsem se potřeboval hlavně pořádně doléčit, ani přes svátky jsem ještě pořádně netrénoval. Teď už jsem však zase zpátky v procesu a ready na to, co mě čeká.”
A kdy by tedy mohl jít Bady do akce? “Nic potvrzeného ještě nemám, ale vidím to zhruba na duben… Teď přišli s Barnettem, za pár měsíců to ale může být někdo úplně jiný. Variant je spousta, tak se nechme překvapit. Zatím určitě nejsem v pozici, kdybych si mohl někoho vybírat. Koho mi postaví, proti tomu půjdu. Pro mě je podstatné, abych svůj první zápas hlavně zvládl. Abych podal perfektní výkon a zvítězil, nejlépe nějakou atraktivní technikou.”

Zatím tedy není nic potvrzené, ale na prvním UFC duelu se evidentně pracuje, tak doufejme, že se brzy najde nějaký zajímavý soupeř, skrze kterého bude moct Martin dokázat všem pochybovačům, že se v UFC dokáže prosadit.

Zdroj: Kaocko.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *