Kdo si počká, ten se dočká! Šampion Kincl reaguje na výhru nad rivalem Vémolou

Kincl Vémola

Dámy a pánové, tak to máme za sebou. Turnaj OKTAGON 43 je za námi a s ním i odveta Kincl vs Vémola 2, na kterou domácí scéna čekala dlouhých 5 let. Čekání se však vyplatilo, byť jsme dostali poměrně zvláštní zápas. Terminátor se totiž celých pět kol snažil prosadit svou, ale to se mu proti skvěle připravenému Kinclovi nedařilo. Naopak při svých pokusech o přenos boje na zem tvrdě inkasoval, čímž bodoval právě šampion, který nakonec zvítězil naprosto jasně na body s tím, že u všech tří rozhodčích ztratil jen jediné kolo. Druhá obhajoba je tedy na světě…

Jiří Procházka má na velkolepou odvetu Kincl vs Vémola 2 jasný názor

„Moje první slova? Byla to samozřejmě dlouhá cesta, která budila spoustu emocí nejen u mě, ale i u vás. Dnes jsem samozřejmě přišel pro ukončení, ale nevyšlo to. Překlopili jsme se však do taktiky, ve které to fungovalo a kde jsem se necítil ohrožený. Hlavně jsem porazil Karla v jeho vlastní hře. To je ještě větší vítězství, než kdybych ho tady vypnul v prvním kole. Byla to jeho hra, ve které jsem ho dokázal přejet. Děkuji moc všem za podporu. Opravdu vám moc děkuji.

Škoda, kterou soupeři uděláte, je to hlavní, co rozhoduje. Stejně tak údery. On se sice po mně válel na stěně a pracoval, ale vlastně nic nedělal. Byl do mě zavěšený a to mi přesně stačilo. Já jsem si ho postupně zavíral a věřil jsem, že rozhodčí to vidí stejně tak, jak se to má bodovat.
 

Tohle je Karlův styl, takhle on zápasí, pokud mu nedovezete někoho, na kom si udělá jméno v prvním kole. Podobnou podívanou dostanete i v dalších zápasech s vyrovnanými soupeři, si myslím,“ reagoval Patrik Kincl na výhru, na kterou čekal dlouhých pět let. Kincl navíc podruhé obhájil titul šampiona střední váhy, což je sladký bonus.

Karlos Vémola bohužel žádnou reakci nenabídl, protože hned po souboji odešel z klece a nepřišel ani na tiskovou konferenci, takže na první slova po prohře si asi budeme muset ještě nějakou dobu počkat.
  

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 


5 komentářů na “Kdo si počká, ten se dočká! Šampion Kincl reaguje na výhru nad rivalem Vémolou”

 1. Pingback: GALERIE: Jako Rocky, ale bez výhry! Podívejte se, jak byl Vémola od Kincla zbitý

 2. Nechápu jak může někdo kdo umí jenom wrestlit,být mistrem v smíšených bojových úměních. Ale Kincl to přesně trefil,když mu budou v organizaci předhazovat jen takové soupeře které je schopen utáhnout v prvním kole,tak to tak bude….
  Tak levi dožrali mou!!! Aspoň na chvíli, než pan Novotný domluví někoho jako Matavao nebo Mikulášek. Nic proti jmenovaným borcům….
  Doufám že se v polotíze prosadí Langer, ale to je jen moje přáníčko, protože ten přece nemá instagram a statisíce sledujících děcek a neumí se tak dobře prodat. Možná kdyby měl trapnou talk show, nebo ještě trapněší jeho žena.
  Ať žije shorties!

 3. Pingback: Šampionský výkon! Zápasníci reagují na dominantní vítězství Dern

 4. Pingback: VIDEO: Na posledním UFC turnaji se doslova čerti ženili | MMA Shorties

 5. Pingback: Proto už lidé nesledují box! Zápasníci reagují na zápas Haney vs Lomachenko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *