Kdo je favoritem bitvy Kincl vs Vémola 2? A komu věříte vy?

Kincl, Vémola

Stále tento zápas nebyl oficiálně potvrzen, ale už nyní dostáváme kurzové sázky na souboj mezi šampionem střední váhy Patrikem Kinclem a šampionem polotěžké váhy Karlosem Vémolou. Bookmakeři Tipsportu vidí v tomto odvetném duelu mírného favorita právě Vémolu, který už Kincla jednou porazil.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

Patrik Kincl se s Karlosem Vémolou utkal v roce 2018 na turnaji XFN 11 v pražské O2 aréně. Pro tento souboj obětoval i nabídku z největší světové organizace UFC. „Ano, dostal jsem velice konkrétní nabídku na turnaj UFC v Liverpoolu, kde se zranil jeden ze zápasníků,” řekl tehdy Patrik Kincl pro Deník Sport. V sázce bylo hodně, ale Kincl v souboji s Vémolou neuspěl. Poté si sice vybojoval odvetu, ale tu už krachující organizace XFN nestihla uspořádat. Jejich cesty se poté rozdělily.

Nyní se oba bojovníci opět potkávají v jedné organizaci. Patrik Kincl nejdříve zamířil do polské organizace KSW, kde došel až k titulovému souboji. V tom bohužel nestačil na chorvatského “Robocopa” Roberta Soldiče. Kincl pak podepsal smlouvu s OKTAGONem, kde se v únoru stal šampionem střední váhy, když porazil Samuela Krištofiče. Minulou sobotu titul obhájil a začalo se hojně diskutovat o jeho odvetě s Karlosem Vémolou. Jak vidí tento zajímavý potenciální duel bookmakeři Tipsportu?

Patrik Kincl je tedy outsiderem s kurzem 2,19 a Karlos Vémola lehkým favoritem s kurzem 1,6. Oba bojovníci od svého prvního zápasu pouze jednou prohráli. Vémola si od té doby připsal třináct soubojů a padl pouze s Attilou Véghem. Kincl svedl osm duelů a nestačil pouze na Roberta Soldiče. Koho favorizujete v této zajímavé odvetě vy?   

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *