Kde sledovat válku Klein vs Landwehr?

Lajoš Klein vs Nate Landwehr
Už tuto sobotu, respektive v noci ze soboty na neděli, nás čeká turnaj UFC Fight Night 195, jehož hlavním zápasem je duel Ladd vs Dumont. Na hlavní kartě, kterou vysílá Premier Sport se pak objeví i Lajoš Klein, který nastupuje do své třetí UFC bitvy s tím, že má zatím bilanci 1:1. Další duel je tedy v kontextu setrvání v lize mistrů nesmírně důležitý.
 

Kdy?

Turnaj UFC Fight Night 195 startuje v sobotu ve 22:00 s tím, že hlavní karta přijde na řadu v 01:00. Tradičně platí zlaté pravidlo, že jeden zápas i s reklamami a podobně trvá cca 30 minut. Na zápas Lajoše Kleina tak nejspíš dojde kolem 01:00, protože jeho zápas byl přesunut z prelims.

Co?

Hlavní karta (start ve 01:00)

Ladd vs Dumonc

Arlovski vs Felipe

Miller vs Gonzalez

Fiorot vs Silva

Landwehr vs Klein

Prelims (start ve 22:30)

Sanchez vs Silva

Roberts vs Emeev

Godinez vs Carolina

Batgerel vs Davis

Nunes vs Carnelossi

Kde?

Od ledna už není UFC turnaje s českým komentářem možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který vysílá hlavní kartu (i Prelims karty, pokud nastupuje nějaký CZ/SK zástupce) a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 299 Kč na měsíc. Celá akce bude samozřejmě k dispozici i na UFC Fight Pass platformě, kde poběží s anglickým komentářem.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *