Kde sledovat turnaj UFC 257: Poirier vs McGregor 2?

Poirier vs McGregor 2

Kde sledovat turnaj UFC 257: Poirier vs McGregor 2?

Už tuto sobotu, respektive v noci ze soboty na neděli, nás čeká turnaj UFC 257, jehož hlavním zápasem je dlouho očekávaná odveta Dustin Poirier vs Conor McGregor 2. S ohledem na to, že se turnaj odehrává na UFC Ostrově, který je umístěn v Abu Dhabí, fanoušci doufali, že akce poběží v pro Evropany příjemný čas. Opak je však pravdou. Turnaj takového formátu je samozřejmě přizpůsoben pro celý svět a hlavně USA fanoušky, takže nás čeká tradiční vstávání a nebo naopak 0% spánek. Kdy a kde bude možné celou kartu, na které se objeví i Makhmud Muradov, sledovat?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/01/20/dustin-poirier-vs-conor-mcgregor-2-podrobna-analyza/

Kdy?

Turnaj UFC 257 startuje v noci ze soboty na neděli v 01:00 s tím, že hlavní karta přijde na řadu v 04:00. Tradičně platí zlaté pravidlo, že jeden zápas i s reklamami a podobně trvá cca 30 minut. Makhmud Muradov, který nastupuje v druhém zápase hlavní karty, by tak měl jít do akce zhruba v 4:15 – 4:30 ráno. Dle stejné logiky se pak hlavního taháku Poirier vs McGregor dočkáme zhruba v 6 hodin ráno.

Co?

Nejvíce se mluví o duelech Poirier vs McGregor 2, Hooker vs Chandler a Muradov vs Sanchez, ale co vlastně nabídne zbytek karty?

Hlavní karta (start v 04:00)

Poirier vs McGregor 2

Hooker vs Chandler

Eyes vs Calderwood

Sanchez vs Muradov

Rodriguez vs Ribas

Prelims (start v 02:00)

Tsarukyan vs Frevola

Tavares vs Carlos Junior

Pena vs McMann

Rountree vs Prachnio

Early Prelims (start v 01:00)

Lentz vs Evloev

Albazi vs Zhumagulov

Kde?

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který odvysílá celou kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

3 komentáře na “Kde sledovat turnaj UFC 257: Poirier vs McGregor 2?”

  1. Pingback: Machův soupeř Andrew Sanchez: Podrobná Analýza | MMA Shorties

  2. Radko Müller

    bezte s tim do haje. UPC stratila vysilaci prava a ted abych si kvui vam kupoval Smart TV a keste si predplatil Telly . Seru na vas

  3. Pingback: Na jaký balík si přijdou McGregor a Poirier? | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *