Kde sledovat turnaj OKTAGON 45: Sanikidze vs Keita?

OKTAGON
Máme tady turnaj OKTAGON 45, kterému vévodí souboj o titul šampiona pérové váhy Sanikidze vs Keita. Do akce však jdou i Vémola, Buchinger, Paulus, Lewis a mnozí další. Celý galavečer je možné sledovat skrze PPV organizace, ale celý bude k dispozici i na Tipsport TV, kde stačí mít vsazený tiket za 30 Kč. Navíc můžete získat 300 Kč a vstupní bonus až 50 000 Kč. Jak na to?

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.
Skrze Tipsport TV tak bude možné od 18:30 sledovat Prelims kartu, ale i tu hlavní, kterou uzavře souboj Sanikidze vs Keita.

1. Klikněte ZDE a založte si účet u společnosti Tipsport

2. Nyní můžete 7 dní sledovat přímé přenosy zcela zdarma, následně je nutné vsadit 30 Kč za měsíc

3. Vstupní bonus 500 Kč bez nutnosti vkladu obdržíte ihned po dokončení ověření a spuštění trvalého konta. Pokud máte účet u České spořitelny, Air bank či Monety, tak je možné možné ověřit online

Již registrovaným uživatelům internetového sázení jsou video-přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Jak sledovat Tipsport TV?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky.

Turnaj bude stejně tak možné sledovat skrze PPV organizace za 10,99 euro (cca 270,-) v předprodeji nebo v den turnaje za 13,99 (cca 349,-).
 

 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs Alsina

Buchinger vs Tounkara

Paulus vs Mullen

? vs Kexel

Todev vs Carvalho

Lewis vs Kanchev

Klevets vs Serbezis

Široký vs Petrášek

Wanliss vs Gogotchuri

Škvor vs Hajdarpašić

Úvodní foto via OKTAGON MMA


1 komentář na “Kde sledovat turnaj OKTAGON 45: Sanikidze vs Keita?”

  1. Pingback: Kde sledovat turnaj OKTAGON 45: Sanikidze vs Keita? - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *