Kde sledovat turnaj OKTAGON 42: Keita vs Tichota?

OKTAGON
Organizace OKTAGON MMA se skrze turnaj OKTAGON 42 po delší době vrací na Slovensko, konkrétně do Bratislavy, kde nás v hlavním zápase čeká titulový duel Keita vs Sanikidze. Do akce však jdou i další známá jména i nováčci, kteří se pokusí potvrdit své kvality. Celý galavečer je možné sledovat skrze PPV organizace, ale celý bude k dispozici i na Tipsport TV, kde stačí mít vsazený tiket za 30 Kč. Navíc můžete získat 300 Kč a vstupní bonus až 50 000 Kč. Jak na to?

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.
Skrze Tipsport TV tak bude možné od 18:00 sledovat Prelims kartu, ale i tu hlavní, kterou uzavře souboj Keita vs Tichota. Do akce však jsou i Čepo, Ryšavý, Kohout, Bartl, Kimball, Rock, Dohnal a mnozí další.

1. Klikněte ZDE a založte si účet u společnosti Tipsport

2. Nyní můžete 7 dní sledovat přímé přenosy zcela zdarma, následně je nutné vsadit 30 Kč za měsíc

3. Vstupní bonus 300 Kč bez nutnosti vkladu obdržíte ihned po dokončení ověření a spuštění trvalého konta. Pokud máte účet u České spořitelny, Air bank či Monety, tak je možné možné ověřit online

Již registrovaným uživatelům internetového sázení jsou video-přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Jak sledovat Tipsport TV?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky.

Turnaj bude stejně tak možné sledovat skrze PPV organizace za 10,99 euro (cca 270,-) v předprodeji nebo v den turnaje za 13,99 (cca 349,-).
29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Startovka

Keita vs Tichota – o prozatímní titul šampiona pérové váhy

Čepo vs Taburceanu

Paulus vs Samsonidse

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

 Rock vs Lima

Bartl vs Topuz

Dalisda vs De Padua

Lewis vs Schober 

Úvodní foto via OKTAGON MMA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *