Kde sledovat turnaj OKTAGON 41: Magard vs Lopez

OKTAGON
Organizace OKTAGON MMA skrze turnaj OKTAGON 41 vůbec poprvé míří do Liberce, kde v hlavním zápase nabídne souboj šampionů Jonas Magard vs Gustavo Lopez. V hlavním před-zápase se pak vrací do akce Karlos Vémola, který změří síly s hříšníkem Matavaem, který měl znovu obrovské problémy se splněním váhového limitu. Celý galavečer je možné sledovat skrze PPV organizace, ale celý bude k dispozici i na Tipsport TV, kde stačí mít vsazený tiket za 30 Kč. Navíc můžete získat 300 Kč a vstupní bonus až 50 000 Kč. Jak na to?

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.
Extrém! Vémola reaguje na obrovské převážení nepoučitelného Matavaa

Skrze Tipsport TV tak bude možné od 18:00 sledovat Prelims kartu, ale i tu hlavní, kterou uzavře souboj Magard vs Lopez. Do akce však jsou i Vémola, Matavao, Škvor, Gabal, Vinni, Palasz, Mikulášek a mnozí další

1. Klikněte ZDE a založte si účet u společnosti Tipsport

2. Nyní můžete 7 dní sledovat přímé přenosy zcela zdarma, následně je nutné vsadit 30 Kč za měsíc

3. Vstupní bonus 300 Kč bez nutnosti vkladu obdržíte ihned po dokončení ověření a spuštění trvalého konta. Pokud máte účet u České spořitelny, Air bank či Monety, tak je možné možné ověřit online

Již registrovaným uživatelům internetového sázení jsou video-přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Jak sledovat Tipsport TV?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky.

Turnaj bude stejně tak možné sledovat skrze PPV organizace za 10,99 euro (cca 270,-) v předprodeji nebo v den turnaje za 13,99 (cca 349,-).
OKTAGON 41: Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Montagnac vs Strzelczyk

Mikulášek vs Viszlay

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

Raška vs Cordero

Mané vs Broncel

Vsadit si na celkové vítěze můžete zde:  Tipsport Gamechanger

Úvodní foto via OKTAGON MMA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *