Kde sledovat turnaj OKTAGON 40: Tipsport Gamechanger

Gamechanger
Organizace OKTAGON MMA turnajem OKTAGON 40 v Ostravě odstartuje velkolepý projekt Tipsport Gamechanger, ve kterém se v podobě pyramidy bojuje celkem o jeden milion euro, tedy doslova o desítky milionů korun. Celý galavečer je možné sledovat skrze PPV organizace, ale celý bude k dispozici i na Tipsport TV, kde stačí mít vsazený tiket za 30 Kč. Navíc můžete získat 300 Kč a vstupní bonus až 50 000 Kč. Jak na to?

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.
Novotný reaguje na zápas Boráros vs Medvedovski a oznamuje opatření!

Skrze Tipsport TV tak bude možné od 18:00 sledovat Prelims kartu, ale i tu hlavní, kterou uzavře souboj Kozma vs Siwiec. Do akce však jdou i Kertész, Úškrt, Pirát, Lohoré, Pokorný, Široký, Gogoladze a mnozí další.

1. Klikněte ZDE a založte si účet u společnosti Tipsport

2. Nyní můžete 7 dní sledovat přímé přenosy zcela zdarma, následně je nutné vsadit 30 Kč za měsíc

3. Vstupní bonus 300 Kč bez nutnosti vkladu obdržíte ihned po dokončení ověření a spuštění trvalého konta. Pokud máte účet u České spořitelny, Air bank či Monety, tak je možné možné ověřit online

Již registrovaným uživatelům internetového sázení jsou video-přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Jak sledovat Tipsport TV?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky.

Turnaj bude stejně tak možné sledovat skrze PPV organizace za 10,99 euro (cca 270,-) v předprodeji nebo v den turnaje za 13,99 (cca 349,-).
1. kolo Tipsport Gamechanger:

Kozma vs Siwiec

Grabinski vs Kertész

Úškrt vs Suijdam

Veličković vs Surdu

Krištofič vs Lohoré

Glismann vs Gogoladze

Primera vs Jungwirth

Michailidis vs Apollo

Kalašnik vs Juráček

Vsadit si na celkové vítěze můžete zde:  Tipsport Gamechanger

Úvodní foto via OKTAGON MMA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *