Kde je BJP Procházka? “Cejudovci” se shání po Jiřím

Henry Cejudo Jiří Procházka

Už dnes tým BJP ve složení Procházka, Karaivanov a Hovězák míří do Vídně, odkud se přesunou do Thajska, kde bude vrcholit příprava před titulovým duelem s Gloverem Teixeirou, na který dojde 11.6. na turnaji UFC 275 v Singapuru. Pro celý tým je to tak v podstatě druhý velký zahraniční kemp. Ten první absolvovali už v únoru, kdy se přesunuli do Phoenixu do gymu Fight Ready, který vede Henry Cejudo a jeho tým. Jiří se pod dohledem bývalého dvojnásobného šampiona a držitele zlaté olympijské medaile zaměřil hlavně na práci na zemi, kde bude samozřejmě šampion Teixeira nejvíce hrozit. Původně byl v plánu i návrat, ale to se nakonec změnilo. Cejudovci se však po Jiřím i tak pídili.

Jiří Procházka stručně reaguje na bitvu Blachowicz vs Rakic

V souvislosti s turnajem UFC 274 totiž do Phoenixu vyrazila naše americká spojka Marcel, který měl domluveno, že s Henrym Cejudem v jeho gymu udělá rozhovor. Bohužel však měl na letišti problém s půjčením auta, takže nakonec krále humoru v gymu nezastihl, “Byli jsme domluvení, že uděláme nějaké reportáže ve Fight Ready gymu. Byl jsem domluvený s Henrym Cejudem a manažerkou, že tam ráno přijedu a uděláme nějaká videa a pokecáme. Bohužel jsem měl na letišti problém s autem. Trvalo tři hodiny si půjčit auto, takže když jsem dojel do gymu, tak už byl Henry pryč. Ráno tam měl ještě trénink, ale po obědě už byl pryč. I tak to bylo super. V gymu jsme se bavili o Jirkovi. Natáčel jsem videa, která pak zveřejníme. Všichni byli z Jirky a celého týmu nadšení. Udělali super dojem. Byli opravdu moc rádi, že tam Jirka byl. Ptali se mě, hlavně Schmo se ptal, proč Jiří nepřijel ještě jednou. Prý byli domluvení, že se ještě staví.”
Jiří původně skutečně mluvil o tom, že se do Phoenixu ještě vrátí, ale to bylo ještě v době, kdy měl startovat na americké akci UFC 274. Poté však došlo ke změně a souboj Teixeira vs Procházka se přesunul na turnaj UFC 275, který se koná v Singapuru. Z toho důvodu dnes Jiří společně s týmem míří do Thajska a ne k Henrymu Cejudovi. Celý BJP tým si však spolupráci také pochvaloval, takže se dá předpokládat, že se do gymu Fight Ready výhledově vrátí.

Celé video, ve kterém Marcel mluví o zákulisí turnaje UFC 274, přiopilém Liddellovi, fanynce, která se neúspěšně snažila dostat do klece, špatných počtech rohu Rose Namajunas a podobně, najdete na našem Hero Hero.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *