Kat Pereira vysvětluje, jaká „maličkost“ ho naplnila hladem po UFC

Pereira

Rivalita Adesayna vs Pereira skrývá neuvěřitelný příběh. Poté, co Adesanya s Pereirou dvakrát prohrál, kdy ve druhém případě šlo o tvrdé KO, se Israel vydal na dráhu MMA, ve které byl neuvěřitelně úspěšný. Postupně se propracoval až do UFC, kde minimálně v rámci střední váhy neměl konkurenci. Pak se však téměř z ničeho nic vynořil starý známý Alex Pereira, který vlétl do UFC jako uragán a nakonec dokázal získat i titul, když v pátém kole fantasticky otáčel na body prohraný souboj. Poatan nyní navíc prozradil, že to byl právě Adesanya, kdo ho vlastně přivedl do UFC.

GOAT Jon Jones má ohledně odvety Pereira vs Adesanya 2 naprosto jasno

„V roce 2019 jsem viděl rozhovor s Adesanyou, který mě  neuvěřitelně motivoval,“ přiznal Alex Pereira, že to byl právě Izzy, kdo ho vlastně do ligy mistrů pozval. „Sleduje všechny mé zápasy a kdykoliv zápasím, tak se musí chlubit tím, že mě v minulosti porazil. Koneckonců však nikdo neví, kdo to je. Skončí jako jeden z těch chlápků, kteří sedí v hospodě a chlubí se ostatním, že v minulosti dokázali vyhrát nad legendou, která je zrovna v televizi,“ pronesl Adesanya ve zmíněném videu v reakci na Pereiru, který vždy, když Israel zápasil, sdílel své ukončení z druhého postojového souboje, aby všem připomněl, že Adesanyu porazil.

„Vzal jsem to jako výzvu. A když něco vezmu jako výzvu, tak mě nic nedokáže zastavit. Dal jsem si jasný cíl a tím bylo UFC,“ vysvětlil Pereira, že si dal za cíl dostat se do UFC a tam Adesanyu znovu porazit, což se mu skutečně podařilo.

   

Nyní máme před sebou MMA odvetu a celkem čtvrtý vzájemný zápas s tím, že bilance je zatím 3:0 pro Poatana. Uvidíme tedy, zda minimálně v rámci MMA dokáže Izzy sérii srovnat na 1:1.

Turnaj UFC 287 bude možné sledovat v noci ze soboty na neděli s tím, že akce startuje o půlnoci a hlavní karta tradičně ve 4 hodiny ráno.

UFC 287: Startovka

Alex Pereira  vs. Israel Adesanya 
Gilbert Burns vs. Jorge Masvidal
Rob Font vs. Adrian Yanez
Kevin Holland vs. Santiago Ponzinibbio
Raul Rosas Jr. vs. Christian Rodriguez
Chris Curtis vs. Kelvin Gastelum
Michelle Waterson vs. Luana Pinheiro
Gerald Meerschaert vs. Joe Pyfer
Cynthia Calvillo vs. Lupita Godinez
Ignacio Bahamondes vs. Trey Ogden
Shayilan Nuerdanbieke vs. Steve Garcia
Jaqueline Amorim vs. Sam Hughes 
Chase Sherman vs Karl Williams


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *