Karlos Vémola zesměšňuje rivala Végha a posílá mu jasný vzkaz

Vémola Végh

Karlos Vémola byl sice kvůli svému zdravotnímu stavu nucen odstoupit z turnaje OKTAGON 38, kde se měl utkat s rivalem Patrikem Kinclem, ale to neznamená, že nevyhlíží další zápasy. V jednom z posledních rozhovorů totiž prozradil, že má v hledáčku právě Kincla, ale i německého Terminátora Puetze. Ani to však není všechno. V souvislosti s letošním rokem se totiž mluví o možné odvetě Végh vs Vémola 2. Právě slovenskému sokovi poslal Terminátor jasný vzkaz, ve kterém si z něj utahuje.

Nové jméno! Milionová Tipsport Gamechanger pyramida hlásí dalšího účastníka

„Attilo, všiml jsem si, že teď dost pojídáš bagety, že nedokážeš odolat. Podle toho ta tvoje forma taky vypadá. Jestli to s tou naší odvetou myslíš doopravdy vážně, tak je na čase se dát do formy, takže když bageta, tak pořádná, chlapská, masová. Oss,“ sdílel totiž Karlos Vémola na svém IG story novou reklamu na spolupráci se řetězcem Bageterie Boulevard, ve kterém už nějakou dobu najdete Vémolovu Lok Lak bagetu, která mimochodem není vůbec špatná a opravdu obsahuje velkou porci masa.

Vémola nicméně spolupráci využil k tomu, aby si rýpl do svého rivala Végha, který podle něj v poslední době vypadl z formy. Naposledy jsme sice Attilu viděli v boxerském souboji s Patrikem Kinclem, ale jinak se kolem bojových sportů pohybuje stále prostřednictvím gymu SFG a nebo organizací FABRIQ MMA a Fight Night Challenge, kde působí jako ředitel.

  

O odvetě Végh vs Vémola 2 se samozřejmě mluví od chvíle, kdy skončil první zápas, ale celá řada indicií naznačuje, že bychom se jí mohli dočkat právě letos. „Ondra Novotný mě dnes psychicky hodně nakopnul. Dal mi několik možností s různým odstupem, abych se dal zdravotně do pořádku, ale vím, že se mnou počítají do budoucna a že nás čekají velké věci. Možná s velkým překvapením na konci roku,“ usmíval se Vémola ve svém posledním živém vysílání.

„Určitě by to taky mohla být varianta,“ reagoval navíc zmíněný promotér v nedávném rozhovoru pro iSport.cz na otázku, že se hodně mluví o tom, že by na konci roku měla přijít odveta Végh vs Vémola 2 a zda to může potvrdit.

Klíčové však nyní je, aby se dal Vémola zdravotně do pořádku a pak se krok po kroku půjde až ke konci roku, kde třeba na velkou odvetu nakonec dojde.

 

Vémolův plán na další měsíce je jasný

„Je pro mě teď těžké teď někoho vyzývat a domlouvat zápasy, když nejsem zdravotně v pořádku a nevím, kdy budu, takže jediné, co vím a co jsem řekl, že se do 93 úplně nebudu cpát. S Ondrou jsem domluvený, že když budu obhajovat pás v 93, tak to bude pouze proti německému Terminátorovi Puetzovi, což máme také naplánované na určité datumy podle mého zdravotního stavu. Ondra mi dnes ukázal dva tři možné datumy, kdy s ním budu moct jít. Hlavně předtím, než půjdu s Puetzem, tak chci urvat pás v 84 a poté až obhajovat v 93. Naplánované to máme všechno krásně. Teď už jen aby tým doktorů a fyzioterapeutů, kteří se mnou pracují, mě dal dohromady,“ vysvětlil Vémola ve svém živém vysílání, že pokud obhajovat titul v polo-těžké váze, tak jedině s Puetzem.

Nejbližší možný termín souboje Terminátorů, který má podtitul Soudný den, je asi červen, na kdy OKTAGON potvrdil akci v německém Oberhausenu, kde má právě být i Puetz. V popisu akce na webu OKTAGONu dokonce bylo zmíněno, že Stephan půjde o titul, ale po našem dotazu na tiskové konference byla informace pozměněna, protože se zatím skutečně neví, jak vše bude.

Vémola však má jasnou prioritu a tou je titul ve střední váze, který však drží Patrik Kincl, který se momentálně rozhoduje, zda půjde cestou odvety s rivalem a nebo cestou milionového projektu Tipsport Gamechanger. Terminátor prý však bude o titul bojovat tak či tak, takže asi případně bude ve hře prozatímní titul a v druhé půlce roku možná i odebrání titulu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *