Karlos Vémola vysvětluje, proč si myslí, že za Odvetu století dostane k*rva málo

Vémola

Už za necelé tři týdny tu máme turnaj OKTAGON 58, o jehož hlavní zápas se postará Odveta století Vémola vs Végh 2. Souboj visel ve vzduchu už od první bitvy, ale zúčastněné strany se dlouho nemohly shodnout na finančních podmínkách, což se však nakonec podařilo vyřešit. Je však jasné, že půjde o nejdražší duel domácí scény.


Naštvaný RFA promotér Marhanský naznačuje, jak to bude s Gáborem Borárosem

Ondra Novotný si to nemyslí, Palo také ne, ale já jsem dostal tři koruny za první zápas s Attilou. Já jsem ho tak chtěl, že mi bylo jedno, kolik za něj dostanu. Opustil jsem jinou organizaci jen proto, abych pro Československo udělal něco, co tady ještě nebylo. Šlo mi o odkaz, ne o prachy,“ cituje Fights Vémolovo prohlášení z Oss Castu.

V rámci odvety však Terminátor trval na jasných finančních podmínkách, „Chci jen jedno – dejte mi stejně jako Attilovi. Myslím si, že si to zasloužím. První zápas jsem vybudoval, tak mi dejte stejně jako Attilovi. Chci ty samé prachy, jaké dostane Attila. A chci to vidět.“

  

Nakonec to tedy dopadlo tak, že mají oba borci stejný plat, který se jistě pohybuje v milionech korun, o tom není pochyb. „Je to přesně pětkrát tolik,“ přiblížil Vémola, že má za odvetu pětkrát více, než za první zápas, za který měl údajně 1-2 miliony korun. Aktuálně se tedy bavíme o platu kolem 5-10 milionů korun, což už je pořádná palba.

Podle Vémoly by však s ohledem na okolnosti a kontext celé akce měly být výplaty ještě mnohem vyšší a to napříč scénou, „Furt si myslím, že je to ku*va málo na vyprodaný stadion. Měl by to být vrchol ledovce. Jakýkoli druholigový fotbalový tým – všichni ti frajeři se tím živí. Největší špičáci ze Slavie dostávají peníze, o kterých se mně s Attilou ani nezdálo. Měsíčně. Nemyslím si, že dřeme méně než oni.“

 

Co nás čeká?

8.6. Praha – OKTAGON 58

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Petrášek vs Sami

Rock vs Pokorný

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
   

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
    

21.9. – Brno – OKTAGON 60

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 61

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs ?

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *