Karlos Vémola v boji na FNC? Spíš ne…

Vémola Végh
Do konce roku nás na domácí scéně čekají ještě dvě velké akce. Tou jednou je samozřejmě turnaj OKTAGON 30, kterému vévodí duel Peňáz v Čepo, který nahradil původně zamýšlenou titulovou bitvu Pirát vs Kincl, která se přesunula na konec února. Pár dní před OKTAGONem, konkrétně 27.12., pak přijde na řadu i Fight Night Challenge, což je akce, které vévodí boxerský duel Végh vs Newton. Do boje však jde i Rytmus, Boráros, Moloch, Čis T, Fakaš, Plesník a mnozí další. Dnes navíc organizace skrze grafiku oznámila, že se na akci objeví i Karlos Vémola. Bude bojovat. Spíš ne?
Šampion Viktor Pešta odhaluje neshody s OKTAGONem

“Karlos Terminátor Vémola X Fight Night Challenge. Co to bude? Tipujte,” zveřejnila dnes organizace Fight Night Challenge grafiku, na které je Karlos Vémola, který má vedle svého obličeje volné místo s otazníkem.

Na první pohled to samozřejmě vypadá tak, že půjde Vémola do boje, ale to je samozřejmě nesmysl. Terminátor má totiž zakázanou jakoukoliv sportovní aktivitu, natož aby šel do boje.

“Nemůžu ani běhat. Doktor mi to zakázal. Mám tu ruku tak v prdeli, že tomu prý vadí i otřesy při běhání. Mám to tedy celý den v ortéze, jsem úplně v prdeli. Rád bych si šel s klukama zaběhat a tahle hra mě celkem baví, takže bych si to s nimi dal, ale bohužel jsem na nějaký čas out a nikdo nevíme, na jak dlouho. Budu muset počkat na to, jestli to začne a nebo nezačne přirůstat. Zase jsem blbnul a zase jsem myslel, že to rozhýbu rychleji.
Potřebuje to však čas. Utržená šlacha potřebuje čas. Říkají, že možná až půl roku. Já pořád říkám, že není čas ztrácet čas, ale tohle bohužel rozhodne o mé kariéře, jestli tedy ještě nějaká vůbec bude a nebo nebude. Ten čas tomu tedy budu muset dát, ať už chci a nebo nechci,” vysvětlil Karlos Vémola na nedávném streamu s FightLive. “Mám absolutní zákaz všeho. V klidu sice jsem, ale ne psychicky. Když člověku, který 30 let sportuje a dělá bojové sporty řeknou, že nemůže nic, tak je to pro mě hodně složité a těžké období.”

Spíš to vypadá tak, že bude na akci v roli hosta, moderátora nebo něco podobného. Je totiž možné, že když se Attila Végh společně s Rytmusem nedávno objevil v jeho Karlos Show, tak to nyní Vémola “otočí” a objeví se na akci, které vévodí právě Attila. Ten jde do boje s Newtonem, se kterým to má v rámci MMA 1:1. Jako hlavní před-zápas je pak souboj dvou kamarádů Rytmus vs Boráros. Dle našich informací by měl jít navíc do boje i Pirát Krištofič.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *