Karlos Vémola si myslí, že šampion Patrik Kincl hledá výmluvy

Patrik Kincl Karlos Vémola

Fanoušci i s ohledem na promo tak nějak počítali s tím, že se po titulové bitvě Kincl vs Lohoré, kterou jasně ovládl první jmenovaný, který si tak připsal první titulovou obhajobu, dočkáme potvrzení velkolepé odvety Kincl vs Vémola 2, s čímž evidentně počítal i Terminátor, který byl přímo na místě, aby si dal s rivalem staredown. Na ten však nedošlo, protože se Patrik nechal slyšet, že Vémolovi nechce dávat pozornost a že si teprve musí sednout s vedením, aby vše probral a naplánoval.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

“Patrik Kincl běhá s mým pásem a zdá se mi, že se snaží najít jednu výmluvu za druhou, že uvidíme a že se dohodneme. Jak uvidíme? Já chci 30. prosince zápasit o titul a jestli on nechce zápasit o titul, tak ať to řekne, ale podle mě to natahuje, aby si mohl říct Ondrovi Novotnému o více peněz. Říká, že to teď nemá cenu, že já jsem Lohorého porazil za 5 kol a on v prvním kole.

Nezapomeňme však na to, že já už jsem zápas s Kinclem měl. Já jsem ho porazil. On je ten, kdo potřebuje dokázat, že je lepší. Každý zápas je jiný. To, že on porazil Lohorého v jednom a já v pěti kolech? Každý zápas se vyvíjí jinak a je jiný. Já jsem taky přejel Iliče v prvním kole a on pak porazil Shlemenka. Každý zápas je jiný, tak přeci nebudeme hodnotit, za kolik jsem Lohorého porazil já a za kolik Kincl. 

   

Jediné, co musíme hodnotit, je to, že už jsem Kincla porazil. Kincl má pás ve střední váze, který já chci. Ať se s Ondrou domluví, jak chtějí. Ať mu Ondra dá, co chce, ale ať ho dostane do klece. Já nechci zápasit s Kinclem, já chci ten opasek a titul. Tečka,” reagoval pro Fight Live Karlos Vémola na rýpanec od Patrika, který mluvil o tom, že možná ani odveta nemá cenu, když on Lohorého zničil v prvním kole, zatímco Vémola s ním bojoval plných 5 kol.

Šampion navíc uváděl, že si chce dát týden klid a až poté řešit nějaký další zápas. “Ať se k tomu vyjádří kdy chce. Já nastupuji 30. prosince a chci zápasit o titul ve střední váze. Je to na Ondrovi, aby to dal dohromady… Já z Kincla cítím, že hledá jednu výmluvu za druhou, že se o tom musí s Ondrou pobavit a že by byl asi radši, kdyby to bylo až příští rok, aby měl delší čas na přípravu. Cítím z toho jen samé výmluvy. Já budu 30. prosince připravený. Jsem zase hladový. Budu konečně zápasit a je mi opravdu jedno s kým,” pokračoval Vémola.

Uvidíme tedy, jak se jednání, která začnou nejdříve na začátku příštího týdne, nakonec vyvinou, ale v zájmu organizace samozřejmě bude velkolepou odvetu domluvit a na konci roku doručit.

  

Vémola vysvětlil, proč Kinclovi skočil do klece a proč vůbec do Brna jel

“Co k tomu říct? Je jasné, že se to některým lidem nelíbilo, že říkají, že nejsem pokorný. Nevím v čem. Já jsem jeho výkon pochválil po zápase. To, že jsem řekl, že sereme na Kincla… Já mám nemocné obě děti, mám nemocnou ženu a do Brna jsem vůbec nechtěl jet. Chtěl jsem být doma a podívat se na to v klidu v televizi. Děti mají teploty, nechodí do školky, takže jsem říkal, že nikam nepojedu. Ondra s Palem a celý OKTAGON tým mě v podstatě přemluvili: ´Pojď, je to zápas o Vémolu. Vítěz půjde s tebou odvetu. Je potřeba, abys tam byl. My chceme, abys ten zápas komentoval.´ Připojili mě, abych ten zápas komentoval a v podstatě mě přemluvili k tomu, abych do Brna jel.

Já jsem tam jet nechtěl. Já tam přijedu a když se má promovat zápas na O2 Arénu, protože jsem myslel, že vítěz půjde se mnou a je jedno, kdo vyhraje, tak mi Palo Neruda řekne, že si Patrik Kincl nepřeje, abych šel do klece? Já mám úplně u prdele, co si Patrik Kincl přeje. Mě jste vytáhli z Prahy do Brna. Já jsem sem vůbec nechtěl jet…

  

To jsem prostě já, když mi řeknete, že něco nemůžu, tak to na truc udělám. To, že si Patrik Kincl nepřeje, abych šel do klece… Já nevím, co se stalo tak neobvyklého. Já nepamatuji zápas, který by se dopředu nepromoval. Mně vlezl do klece Pirát. V kleci jsem byl s Puetzem v Německu. V kleci jsem byl několikrát s Attilou Véghem. Najednou Patrik Kincl si to nepřeje? Mně je úplně jedno, co si přeje Patrik Kincl. Ten běhá s mým pásem a teď se mi zdá, že se snaží najít jednu výhodu za druhou, že se uvidí a podobně. Jak uvidíme? Já chci na konci prosince zápasit o titul,” vysvětlil Karlos Vémola během přímého přenosu s Fight Live.

Karlos Vémola tedy do Brna evidentně jet nechtěl, ale když už se nechal od OKTAGON týmu, který chtěl samozřejmě promovat další zápas i turnaj, přemluvit, tak nechtěl, aby zůstalo u toho, že jen bude zastaven při vstupu do klece a tak do ní skočil a chopil se mikrofonu.

Úvodní foto via OKTAGON MMA / iSport.cz
 1 komentář na “Karlos Vémola si myslí, že šampion Patrik Kincl hledá výmluvy”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *