Karlos Vémola reaguje na obvinění, kterým čelí

Vémola Lela Ceterová
Jak kdyby toho už tak Karlos Vémola neměl hodně. Ke zraněné ruce, která vážně ohrožuje jeho další kariéru, se totiž přidaly i rodinné problémy. Dnes v noci se tak Karlos uchýlil k vysílání na IG, kde předeslal, že se o něm budou šířit různé informace, ale že věc se má tak, že svou snoubenku Lelu přistihl s jiným mužem, svým kamarádem, takže padlo několik facek. Lelu však prý z této konfrontace vynechal, což ona odmítá a naopak mluví o fyzickém napadení.
Jaký je minimální plat v RFA? Jaké benefity organizace dále nabízí?

Dle informací manažerky Niny Sedlákové, která níže uvedený screen sdílela a svém IG profilu, nemá Lela svůj telefon a tak nyní nemůže přímo komunikovat. Skrze svou kamarádku tak vzkázala následující:

Lela mluví o násilí, ale to Vémola pro iSport.cz odmítl, “Já jsem ji nenapadl. Věděl jsem to celý den a byl jsem zticha. Pak ale včera začaly na webech vyskakovat zprávy, že Vémola je nevěrnej a podobně. Nejlepší obrana je prostě útok. Lela se prostě bála, že to budu řešit a začala rozjíždět story, že jsem nevěrnej já. Proto jsem to zveřejnil, protože to chtěli otočit proti mně. Dal jsem facku jen jemu, za to, co udělal. A oni začali útočit na mě.

Když jsem se s ní o tom bavil, byla u toho i uklízečka. Nic jsem Lele neudělal. Jsem s ní pět let, nikdy jsem se jí ani nedotkl. A vůbec nevím, proč něco takového šíří. Má vztek. Celá její rodina má teď vztek. Její máma mi volá, že jsem z ní udělal ku*vu. Ať to video stáhnu, že jsem si to vymyslel. Útočí na mě, jak můžou… Ona tvrdí, že s ním nespala. Dobře, mně je to jedno, jen říkám, že je špatně, že za mými zády chodí s mým kamarádem po večeřích. Ona má šestitýdenní dítě, a každý den v týdnu je několik hodin pryč.”
Zmíněné video Karlos nakonec opravdu smazal

“Já nikdy neperu špinavé prádlo na sociálních sítích. Dnes však prostě nemohu jinak, protože se všude objevují články, jak Vémola zase řeší nevěru a někoho podvádí. To je akorát obrana mé ženy, protože jsem v podstatě přišel na to, že má poměr, takže jejich nejlepší obrana je to, že je Vémola podvodník. To, že má borec poměr s ženou jiného frajera, je už nechutné samo o sobě, ještě když je 6 týdnů po porodu, ale horší je, že to byl můj dobrý kamarád.

Teď všude na sociálních sítích chce dávat, že já jsem ten nevěrník a že jí biju. Dokážete si představit, že když chytnete ženu se svým velice dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat. Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase a že si hraje na kamaráda. Měl jsem to však řešit s chladnou hlavou. Lely jsem se ani nedotkl, i když asi budete číst něco jiného, že jsem tady všechny zmlátil. Všichni si asi dokážete představit, že kdybych já někoho hrozně zmlátil, tak už by tady nemusel být. Dostal dvě facky za to, že se chová jako prase.
Chová se jako prase nejen vůči mně, ale i vůči své ženě, která nedávno porodila. Před měsícem měla srdeční problémy. Já jsem jí jako dobrý kamarád zařizoval doktora a zatímco ona ležela v nemocnici, tak on s stýkal s mojí ženou. Já na to přišel tak, že měla Lela všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky a tak dále. Já teď nezápasím, teď na to nemám, tak jsem se ptal, kde na to vzala. Bylo mi to divné, ale ona, že si vydělává IG. Nejsem žářlivec, ale samozřejmě jsem to vyšetřoval a zjistil jsem, že to má od mého kamaráda pana Kaisera,” rozpovídal se Karlos Vémola v noci na svém IG profilu, ale posléze video smazal.

Je jasné, že každý příběh může mít několik interpretací a každá ze zapojených osob bude mít svou verzi, ale bohužel zůstává smutným faktem, že se tuto kazu nejspíš nejvíce odnesou hlavně malé děti, což je smutné. Podobná problematika úplně nepatří do našeho rejstříku, takže je tohle pravděpodobně poslední článek na toto téma.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *