Karlos Vémola reaguje na výkon nového šampiona Budaye

Vémola Buday

Karlos Vémola reaguje na výkon nového šampiona Budaye

Na turnaji OKTAGON 25 se korunoval nový šampion těžké váhy, kterým se poté, co se Michal Martínek vydal bít do ruské organizace ACA, stal Martin Buday. Ten delší dobu nezápasil, ale i tak do souboje nastupoval jako favorit. Byl to však Kamil Minda, kdo první kola diktoval tempo duelu. Slovenský borec více zahrozil až na konci druhého kole, kdy se mu podařilo Mindu poslal k zemi a tam následně dobít. Martin Buday se tak stal novým šampionem organizace OKTAGON MMA a zároveň si tak potvrdil další zápas, který přijde na řadu v říjnu a ve kterém bude mít před zraky UFC prezidenta Dany Whitea šanci zabojovat o UFC smlouvu. Co však na výkon říkal rival Vémola, který několikrát mluvil o přestupu do těžké váhy?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/20/jon-marianek-vraci-uder-krali-severu-malachovi/

Nejotřesnější zápas večera. To, co Buday předvedl, byla katastrofa. Nechci se k tomu teď úplně vyjadřovat, protože mě čeká titulový souboj v osmdesát čtyřce a to je moje absolutní priorita. Musím udělat váhu a zvítězit. Ale pak bych se vůbec nebál přeskočit devadesát trojku a jít si pro titul do těžké váhy. Celý život říkám, že na velikosti psa nezáleží, záleží na tom, jak kouše. A Buday v tomhle boji neměl vůbec žádné zuby,” zhodnotil pro server iSport.cz Karlos Vémola, který na místo dorazil až v průběhu turnaje.

Vémola tedy evidentně nebyl nijak ohromen, ale bývalý šampion Martínek přeci jen našel slova chvály, “Gratulace novému šampionovi. Vyhrál důležitý zápas po dvouleté pauze a určitě to musel mít v hlavě. Takže to podle mě bylo pro něj náročné vítězství. Psychicky teď ale půjde nahoru.”

O souboji Buday vs Vémola se sice poslední týdny a měsíce poměrně dost mluvilo, ale jen tak se ho určitě nedočkáme. Martin Buday totiž v říjnu zamíří do USA, kde bude mít šanci bojovat o UFC smlouvu. Pokud uspěje, tak o titul šampiona přijde a pak by mohl dostat šanci právě Vémola. To však zatím moc předbíháme, protože Terminátor má před sebou vlastní titulovou bitvu, na kterou dojde už na konci července na turnaji OKTAGON 26.

Zdroj: iSport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA

4 komentáře na “Karlos Vémola reaguje na výkon nového šampiona Budaye”

  1. Pingback: Diaz nepomohl? PPV turnaje UFC 263 nenaplnilo očekávání | Shorties

  2. Pingback: Fair Play Thinker podcast - Petr “PÍno” Ondruš | MMA Shorties

  3. Pingback: Pirát se zastal Budaye a opřel se do kritizujícího Vémoly | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *