Karlos Vémola reaguje na aktuální kauzu a zmínky o vězení

Vémola Kincl

Karlos Vémola se aktuálně hodně skloňuje v souvislosti se soubojem s Matavaem, s blížící se odvetou s rivalem Patrikem Kinclem, ale také s vyšetřováním, které údajně může skončit až několikaletým odnětím svobody. Co na celou kauzu říká sám Terminátor, který si dal po bitvě s Matavaem den volna, ale od pondělí už je zase zpátky v gymu?

Velká změna, která rozdělí fanoušky? Bude mít OKTAGON novou hlavní tvář?

Všude se teď dočítám, jak mi hrozí tři roky vězení. Tak to mi fakt nehrozí, i kdyby byla pravda, co si na mě vymysleli v udání, tak mi hrozí maximálně pokuta. Ale já jsem nic neudělal a za tím si stojím. Dál jen pokračuje vyšetřování, protože naprosto nesouhlasím s jakýmkoliv nařčením,“ reagoval Vémola pro iSport.cz.

,,A proč se to děje teď? Někdo zase rozjel to samé, co na konci roku. Ano, byla u mě v prosinci policejní kontrola, což se ví. Dál se pokračuje ve vyšetřování, to je celé. Stojím si za tím, že mám všechny dokumenty ke zvířatům v pořádku.

Někdo to teď otvírá a vyjíždí s tím zase jenom proto, že se blíží květnová O2 arena. Jinak nechápu, proč se znovu píše o té samé kauze, o niž se psalo v prosinci, když jsem dorazil z nemocnice. Jedna a ta samá věc, která se nikam neposunula. Zvířata jsou pořád stejně dál u mě, starám se o ně a tak dále. Je to zkrátka omílání staré kauzy, jen aby se mi znepříjemnila příprava na zápas. Ale to se nepovede.“

Karlos tedy aktuální situaci vnímá jen jako další kampaň, která mu má znepříjemnit finální část přípravy před velkou odvetou, tak uvidíme, jak se ještě celá věc vyvine.
Reakce rivala Patrika Kincla

„Snad už i ten nejpomalejší zbytek chápe, proč sem se rozhodl bránit soudní cestou proti lžím o udání a že jsem nechtěl být s tímhle hnojem spojován! Btw. láska ke zvířatům jak hovado,“ reagoval Patrik Kincl na svém IG profilu na článek serveru extra.cz „Spadla klec: Karlos Vémola je trestně stíhaný za kšeftování s tygry, hrozí mu 3 roky basy.“

Vémola Kincl

Před časem totiž ve hlavních zprávách stanice CNN Prima News z úst Karlose Vémoly zaznělo, že u něj byla kontrola na základě ´udání kamaráda Patrika Kincla´. Všichni měli tehdy za to, že jde o nadsázku směrem k rivalovi, ale Terminátor později doplnil, že myslel kamaráda od Patrika Kincla a ne kamaráda Patrika Kincla.

Šampion střední váhy se i přesto rozhodl bránit soudní cestou, protože vlastně v hodně sledované relaci zaznělo, že je udavač, s čímž se pak musel potýkat.

Uvidíme tedy, jak jednotlivé kauzy dopadnou. Ani jedna by však neměla narušit plány na blížící se titulovou odvetu Kincl vs Vémola 2, která nás čeká 20.5. na turnaji OKTAGON 43 v pražské O2 Aréně.
Odškodné a sázka?

Vémola nedávno prozradil, jaké odškodné po něm vlastně rival v souvislosti s kauzou požaduje. „Já ho v O2 Aréně zmlátím a pak můžeme chodit k soudu. On je asi opravdu zoufalý. V prosinci nenastoupil stejně jako já. Nezápasil. Tvrdí lidem, že chce, abych se omluvil. To, že po mně požaduje půl milionu, nevím za co, to už lidem neřekne. Ta žaloba vlastně není o omluvě, ale že chce odškodnění půl milionu. Za co? Za to, že říkám, že je malý a tlustý a on o mně říká, že jsem velký a blbý? Za co mu mám dávat půl milionu? Nedám mu nic. Dostane ode mě přes hubu, úplně zadarmo v O2 Aréně.

Jestli si chce vydělat, tak ať vsadí výplatu. Já s tím nemám problém. Pojďme se rvát o výplatu. Pokud si tak zoufale potřebuje vydělat, že po mně chce půl milionu, tak pojďme zápasit o výplatu. Já, na rozdíl od něj, mám takové koule, že tu výplatu vsadím. On ne. On si tam jde pro pár drobných a chce lidem tvrdit, že se za 25 minut možná trefí. Že se to povedlo Attilovi, který prý ukázal recept? Kincl však není Attila. Kincl není Attila. Ten mě taky čeká, ale ten má před sebou ještě přípravu a musí malinko zhubnout. Matavao, Kincl a pak budeme řešit Attilu,“ prozradil Vémola pro Deník Sport, že po něm prý rival požaduje odškodné půl milionu korun.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *