Karlos Vémola prozrazuje, co je po tvrdé prohře jeho důvodem k úsměvu

Vémola

Karlos Vémola teď samozřejmě prožívá hodně složité období. Prohrál totiž zápas s rivalem, ke kterému se hodně upínal a kterým dokonce podmiňoval svou další kariéru. Prohra je navíc bolestivější i kvůli tomu, že Kincl dokázal Terminátora porazit v jeho vlastní hře, když celý zápas skvěle bránil a současně tvrdě trefoval. Moc nepomáhá ani tvrdá kritika, která se na Vémolu valí kvůli výkonu, ale i kvůli tomu, že po souboji soupeři nepodal ruku, jak původně avizoval. Jaký má tedy poslední dny Karlos Vémola důvod k úsměvu?

Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona

„Děti jsou můj každodenní důvod k úsměvu, i v těžkejch časech, oni jsou ten důvod, proč to všechno dělám,“ vzkázal Karlos Vémola na svém IG profilu se svým synem Rockym v ruce. Právě u rodiny teď Terminátor logicky hledá útěchu. Navíc svým nejbližším vynahrazuje čas, který obětoval tvrdé a náročné přípravě.

Karlos následně popřál i hodně štěstí národnímu hokejovému týmu, ale nechal si při tom brýle, protože je jasné, že se mu obličej zatím teprve hojí.

Právě v návaznosti na poslední zápas také Vémola potvrdil, že už s do střední váhy vracet nebude, protože by tím zbytečně riskoval své zdraví, čemuž už rodinu nechce vystavovat. Dále tedy bude pokračovat v polo-těžké váze, kde je aktuálně šampionem a kde se mu rýsuje jasný soupeř v podobě vítěze duelu Langer vs Poppeck, který nás čeká už v polovině června v Oberhausenu.

V souvislosti s Vémolou se navíc stále mluví o duelu s Véghem, takže plánu je stále hodně. V první řadě je však třeba se srovnat s poslední prohrou a poté bude možné naskočit do další přípravy.
 

Vémola a jeho první reakce na prohru

Dlouho očekávaný zápas je za námi a nevyšel podle mých představ. I když dost lidí říkalo, že jsem to vyhrál, tak teď je to jedno, protože jsem to měl ukončit a nenechat nikoho na pochybách.

Do pátýho kola jsem šel s tím, že vedu. Kdybych věděl, že to tak není, nastoupil bych do posledního kola jinak a klidně bych riskoval i to, že se nechám knockoutovat… Patrik je šampionem, tak to prostě je. Pokud chcete šampiona porazit, musíte ho přejet nebo ukončit, a to se mně bohužel nepovedlo.

To, co jsem provedl svojí rodině, přátelům, týmu a všem okolo se shazováním do 84, už opakovat nebudu, takže do týhle váhy se vracet nechci. Žádný další hazardování s vlastním zdravím. Jsou tady na to mladší a lepší kluci, a moje tělo už to prostě nedává, to je fakt.

Mrzí mě, že jsem nedorazil na pozápasovou tiskovku, ale bohužel to moje oči v zápase dost odnesly a musel jsem rovnou do nemocnice na vyšetření. Kdo mě zná tak ví, že respektuji soupeře a dokážu i po prohře plnit své povinnosti, ale zdraví bylo přednější.
Teď mám čas dát se dohromady. Moje kariéra ale ještě neskončila. Mám s Oktagonem už domluvené zápasy a ty určitě dodržím, jsem přece jenom šampionem polotěžký váhy. Co bude dál, to se uvidí. Vše si ještě v klidu promyslím.

Víc to okomentuji brzy v pořadu Fight Cast, kam jsem přijal pozvání. Do té doby si ale chci trochu odpočinout a věnovat se rodině, na kterou jsem v poslední době neměl kvůli přípravě na zápas čas. Rodina je prostě na prvním místě. Tak mi zkuste dopřát trochu klidu.

Ještě jednou děkuji všem za podporu, zejména VŠEM partnerům, kteří při mně stojí v dobrém i zlém. Vážím si toho,“ reagoval Vémola na svém IG profilu.
Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *