Karlos Vémola přiznal, s čím před soubojem s Marpem bojuje

Karlos Vémola
Už příští týden nás čeká turnaj OKTAGON UDG, který v hlavním zápase nabídne boxerský souboj Vémola vs Marpo. Pro Terminátora to bude návrat po více než roce, protože se naposledy představil v souboji s Ďatelinkou, kterého velice rychle ukončil hned v prvním kole, ale kvůli problémům s váhou bohužel přišel o titul šampiona střední váhy. I tentokrát je téma váha, ale Karlos slibuje, že dvakrát do jedné smolné řeky nevstoupí.
Teixeira chválí Procházku a vysvětluje, proč na souboj s ním kývl

“Připraven jsem skvěle. Cítím se skvěle. Obě ruce drží. Jediné, s čím trochu bojujeme, s váhou, ale s tím si poradíme, protože jsme profesionálové. Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Já jsem se z chyby poučil a tentokrát už jí neudělám. V O2 Aréně budu připraven a těším se tam na vás… Vše probíhá tak, jak má. Ještě lépe, než jsme čekali. V O2 Aréně se těšte na mé první životní KO,” přiznal Karlos Vémola skrze Fight Live, že nejvíce bojuje právě s váhou.

Právě kvůli těsnému nesplnění váhového limitu Karlos před soubojem se slovenským vyzyvatelem přišel o titul šampiona. Vémola, který je známý tím, že umí s váhou pracovat a že pro něj není problém v krátkém čase klidně shodit 10 Kg, tehdy selhání vysvětloval otužováním. Jeho tělo si totiž prý tolik zvyklo na nízké teploty, že pro něj pak vařící vana, díky které chtěl shazovat, byla moc horká a Vémola zkrátka koupel nevydržel. To by však nyní neměl být problém, protože Karlos dokonce zrušil bazén, aby ho to nesvádělo se otužovat.
 

Jak prozradil pro Kaocko.cz, aktuálně Karlosovi zbývá cca 12 kg, “Ještě mám asi dvanáct, na poslední shazování bych si chtěl nechat osm kilo. Když to nepůjde, dám dvanáct, co se dá dělat. V boxu to není úplně jako v MMA, takže to nechci s váhou přehánět. Teď se trápím dlouho před zápasem. Normálně čtrnáct dní před zápasem spáruju, ale teď už fakt melu z posledního. Váhu nechci nechávat na poslední chvíli.”

Soupeř Marpo se už minulý týden chlubil, že má kolem 88 Kg, takže by pro něj splnění limitu nemělo představovat větší problém.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *