Karlos Vémola, obrovská výzva a 50 000 fanoušků na stadionu?

Vémola Puetz Novotný
 

Ještě minulý rok to vypadalo tak, že se klidně může stát, že Karlos Vémola kvůli zdravotním problémům ukončí kariéru, ale nyní už Terminátor vyhlíží celou sérii zápasů. Na konci května ho totiž na turnaji OKTAGON UDG v pražské O2 Aréně čeká boxerský souboj s Marpem. Na ten by pak Vémola, který predikuje první KO kariéry, rád navázal o 14 dní později návratem k MMA, na který by došlo na turnaji OKTAGON 33 v německém Frankfurtu. To však samozřejmě nebude jediný turnaj, který se výhledově v Německu odehraje. Na dohled je totiž doslova epická bitva, díky které by se OKTAGON zase posunul na další úroveň.
Vémola prozradil, kolik má na účtu a kdy naposledy brečel

“Máme vymyšlený příběh, který se line dlouho. Jsou tam dva Terminátoři na jednom poli a musí se rozhodnout, který z nich tím skutečným Terminátorem je. A já věřím, že to je zápas, který má v Německu potenciál vyprodat třeba ve Frankfurtu fotbalový stadion, když se to dobře vybuduje, což je, pokud se nepletu, třeba 50 000,” prozradil Ondřej Novotný po natáčení Karlos show, že má OKTAGON rozhodně v plánu uspořádat souboj Vémola vs Puetz, ve kterém by se rozhodlo, kdo je pravý Terminátor.

V blízké době však asi na souboj nedojde, protože v první řadě se musí vytvořit půda, na čemž OKTAGON intenzivně pracuje. Aktuálně totiž běží první řada německé OKTAGON Výzvy, na kterou na začátku června naváže právě turnaj OKTAGON 33, kde bude zmíněný Puetz bojovat v souboji trenérů se Zawadou.
 

Na stejné akci se však plánuje objevit i Vémola, takže se nabízí zajímavé propletení příběhu, který se pak bude dále vyvíjet a třeba nakonec skončí epickým střetem a plným stadionem Deutche Bank Park, který má kapacitu 51 500 míst. Nyní se však řeší hlavně to, s kým se Vémola ve Frankfurtu utká.

“No, vždy se nám přihlásí někdo z té německé TOP 5, ale pak se zase odhlásí. Byť Karlos rok nestartoval v MMA, tak je to nelehký úkol mu sehnat někoho, kdo po té roční přestávce je přijatelný pro všechny. Po té roční pauze prostě nemůžeš chtít naskočit hned do nějaké brutality. Obzvlášť, když po 14 dnech… Ale ono to skončí tak, že to bude docela brutalita. Nebude to mít jednoduché Karlíto,” vysvětlil promotér Ondřej Novotný ve svém pořadu MMA Letem Světem, že se soupeř stále řeší a že to Vémola bude mít tak či tak hodně složité.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *