Karlos Vémola byl na Slavících terčem posměchu! Následně přišla omluva

Vémola

Jak už bylo několikrát zmíněno, Karlos Vémola je nejznámější domácí bojovník. Tím zdaleka nejlepším je samozřejmě Jiří Procházka, který se jako první Čech dokázal chopit UFC titulu a jehož sláva se naštěstí začíná výrazně prohlubovat, ale stále platí, že když se 100 lidí na ulici zeptáte, jakého MMA zápasníka znají, tak velká část jistě zmíní právě Vémolu. Ten jde své slávě naproti i tím, že si intenzivně plní mediální povinnosti a že taky čas od času budí rozruch nějakou kontroverzí. Právě na tu bylo upozorněno i během předávání cen Slavík.

White pro MMA Shorties velebí Procházku a prozrazuje, co čeká od odvety

Krásné je, že Karlos si skutečně vzal svou Lelu. A byl jí věrný po celou dobu obřadu. To je přece nádherné,“ zmínila Tereza Pergnerová, která tak samozřejmě narážela i na poslední Vémolovu kazu kolem Riky Fane.

Pergnerová, která má sama za sebou hodně pestrý příběh plný přešlapů a kontroverze, se však následně na svém IG omluvila, „Na začátku se trefovalo do mě, do spousty lidí, s takovým nadhledem, ale v jednom případě nad tím přemýšlím, a to se týká mé poznámky, takového hloupého žertu, že byl Karlos Vémola věrný své ženě jen po dobu obřadu. Já jsem to vůbec nemyslela zle a vlastně zpětně přehodnocuji. Dneska bych to škrtla, protože jak jde čas, jak to o tom člověk přemýšlí a bilancuje, tak bych se chtěla mluvit Lele i Karlosovi. Mohla jsem si to odpustit. Možná jsem se nechala strhnout tou atmosférou a mělo mě něco zarazit. Chci, aby zaznělo, že je mi to moc líto, protože já si Karlose vážím nesmírně a počítala jsem s tím, že to přijme jako nadhled, lehkost, žert. Prostě mě to teď mrzí. Dávám to sem, zapálila jsem si cigaretu a musím to říct veřejně. Je mi to líto a dneska bych to škrtla.“

Na začátku kauzy kolem Riky Fane se samozřejmě v MMA komunitě diskutovalo, jak moc může mít celá věc vliv na blížící se souboj s Kinclem, ale nakonec se ukazuje, že jak rychle se kauza objevila, tak rychle také zmizela. Duel Kincl vs Vémola 2, který nás čeká na konci roku na turnaji OKTAGON 38, by tak v tomto ohledu neměl být nijak ohrožen.
   

Vémolovu kauzu samozřejmě nedávno k rýpnutí využil i rival Kincl 

„Chtěl jsem ještě týden jet takovou obecnější přípravu, ale když má teď Karel nového sparringa na ground control, tak začnu s tou specifickou asi dřív. Ta mladá osmnáctiletá krev člověku nedá určitě nic zadarmo,“ reagoval Patrik Kincl v rámci otázek a odpovědí na svém IG profilu na dotaz, jak se mu 2 měsíce před soubojem daří a zda vnímá, že mu velká část fanoušků přeje výhru.

Patrik Kincl tak nejspíš narážel na kauzu, která kolem rivala Vémoly nedávno zuřila a jejíž „hlavní tváří“ je Hana Džurbanová aka Rika Fane, kterou mohou mnozí znát se show Superstar a nebo z filmů pro dospělé.

V dokumentu Tváří v tvář, kde se přeci jen čekalo, že Patrik na rivala zatlačí, však šampion Kincl v této linii nijak dál nepokračoval a jen zmínil, že Vémola dělá chyby.


6 komentářů na “Karlos Vémola byl na Slavících terčem posměchu! Následně přišla omluva”

  1. Pingback: Husí kůže! UFC skvělým promem láká na odvetu Procházka vs Teixeira 2

  2. je to egem namyšlený člověk, co si myslí že když má prachy že má svět. Ale nevím jestli být slavný v Česku je nějaká výhra. On je strašný člověk.

  3. Pingback: Baba Jaga vs Punisher? Dostane OKTAGON 37 v Ostravě nečekanou bitvu?

  4. Pingback: Jon Jones škodolibě rýpe do Reyese a reaguje na jeho další tvrdou prohru

  5. Pingback: BJP reaguje na smutnou prohru stájového kolegy Israela Adesanyi | Shorties

  6. Pingback: Poirier se po válce opřel do "zasr*ného podvodníka" Chandlera | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *