Karlos Benda se ostře opřel do řešeného Růžičky a zpochybnil jeho intelekt

Růžička Benda

Není to zase tak dávno, co se mluvilo o společném souboji. Mezi Růžičkou a Bendou to totiž v jednu chvíli poměrně vřelo. Pak však sociální sítě a všechna přední domácí média obletělo video s bezvládným mužem a rázem bylo po souboji. Na duel Benda vs Růžička v blízké době nedojde a Karlos jasně vysvětluje proč.

Promotér Novotný vysvětluje, jak je to s Bryczekem! S kým se utká Kincl?

„Se mnou zápas v nejbližší době určitě nebude. Nechci být první, kdo s ním bude zápasit. Za žádnou cenu! Mawar udělal extrémní hloupost nebo udělal extrémně negativní věc, na kterou se nakupilo x dalších. Zbil borce, natáčel si to, chlubil se tím a ještě mu neposkytl první pomoc. Úplný extrém.

Jenže to, co se objevuje dál, přesně ukazuje, jaký Mawar doopravdy je. Pár týdnů na to někde v restauraci měl další konflikt, který snad zase řeší policie. On má další problémy, vyhrožoval reportérovi. Tohle říct je naprostý humus. Je vidět, že Mawar je člověk, který neudělal pod vlivem nějako chybu, ale jasně vidíme, že je nebezpečný agresor. Je to pro něho standard a bohužel pokud tohle nezmění, tak se z toho nikdy nevyhrabe.
   

Řeknu to upřímně, Mawar je hloupý člověk. Není to žádný myslitel a má nízké IQ. Tím, že on si nedokáže dopady svých činů uvědomit, tak pro něj bude těžké se napravit. Kdykoliv po těch problémech vystoupí na sociálních sítích, tak pouze přilévá olej do ohně. Měl by si sypat popel na hlavu, ale on se chová jako arogantní p*čus.

Vůbec se nedokáže poučit ze svých činů a nechovat se jako namistrovaný frajírek. Kdyby to udělal alespoň na oko, tak by mohl za půl roku nebo za rok bojovat, ale on si pořád hraje na gangstera,“ rozpovídal se na Benda na svém videu (přepis Fights.cz).
     

Benda srovnal Růžičku s Kotlárem

„Ten člověk se už pohřbil, to je hotovo. Tadeáš je jako Diego (Kotlár), opravdu nebezpečný člověk. S tím rozdílem, že on je opravdu nebezpečný. Diego je odpad, kterému by dal přinejhorším do tlamy každý druhý, nebo by mu alespoň utekl, ale u Mawara ne…

Protože tohle už není o průšvizích, tohle to jeho chování a jeho přirozenost. Je to prostě agresor a násilník. Diego je to samé v chování, ale má strach. Proto na mě nezaútočil na B4theclash, ale jen mlel a vyhrožoval, protože hned od začátku věděl, že by dostal. U Mawara je to jiné, příště to může dopadnout už opravdu tragicky,“ vysvětlil Benda pro topfight.


Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *