Karlos Benda reaguje na další bizarní prohru Veselého a nabízí svou teorii, jak se věci mají
Jak už jsme vás před časem informovali, Tadeáš Veselý vyrazil do Anglie, aby si dal další bizarní zápas, který bizarní skutečně byl. Skončil totiž velice rychle a znovu hodně sporně. Navíc hrozí, že jsme přišli o jeho Clash odvetu s Faynem, na kterou by mělo dojít už příští víkend v Ostravě.


Smutný David Kozma prolomil mlčení a nabídl reakci na tvrdé KO od Drákuly

Soupeř vzal Veselého hned na začátku na zem, k čemuž využil hezký takedown, po kterém však začal Veselý signalizovat problém. Divoce soupeři plácal do zad, což zaskočilo i rozhodčího, který se radši ujišťoval, že jde o vzdávání a ne o zvláštní údery nebo snahu soupeře otravovat. Nakonec tedy opravdu došlo k ukončení souboje s tím, že si Veselý znovu stěžoval na rameno, jako tomu bylo i v souboji s Růžičkou, který bohužel skončil dříve, než by si mnozí přáli. Nyní tedy další zvláštní zranění a navíc je otázkou, zda 22.6. dojde na odvetu s Faynem, pokud je Veselý zraněný.

 
  

„Když se Veselý ´zranil´ v zápase s Mawarem, tak jsem ho tak nějak obhajoval, že to nemusel simulovat. Zranění v bojových sportech jsou častá a běžná. Teď už tomu nevěřím. Dělá to schválně,“ reagoval Benda na svém IG profilu. Když si to totiž shrneme, tak Veselý skoro ze všech zápasů odcházel s nějakým bizarní zraněním. Jednou mluvil o prasklé ledvině, následně si vyhodil rameno a to se nyní stalo znovu. A to ani nemluvě o nepodařeném nástupu a tak dále.
 

Turnaj ztratil jeden zápas

„Bohužel ani tento turnaj se neobejde bez zranění… Undertaker se bohužel při tréninku zranil a do zápasu proti Kutkou nebude moct nastoupit. Přejeme co nejrychlejší rekonvalescenci a fanoušci se nemusí bát, že přijdou o slovenskou KOBRU, protože už pracujeme na náhradním soupeři, kterého brzy představíme,“ oznámila organizace Clash of the Stars v pátek zranění, ale že se rovnou řeší náhrada, takže o kandidáta na slovenského prezidenta nepřijdeme.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Clash of the Stars (@clashofthestars)

 

Clash of the Stars 8: Startovka

Grznár vs Dynamo Križan – titulový souboj

Gelnarová vs Dostálová – OKTAGON UDG

Kocián vs Snejks

Mikulášek vs Sandro – první kolo box, druhé kolo kickbox, třetí kolo MMA

Charizan vs Nathan

Veselý vs Fayne 2 

Taxi Kár vs Benda

Juřička vs Samir

Podhorný vs Bayer – box v malých rukavicích

Kobra Kutka vs ?

Michálek vs Corleone & Bukys – tag team souboj, tedy zápasí jeden, ale může skrze plácnutí poslat do boje druhého

Lukeš vs Novby

Huhu vs Rybka
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *