Karlos Benda otevřeně přiznává, jak to má v Clash s dopingem a anabolickými steroidy

Benda
Karlos Benda už se dnes díky organizaci Clash of the Stars a svým sociálním sítím zápasením živí, ale ještě nedávno to byl známý kulturista. Tento sport je samozřejmě neoddělitelně spojený s anabolickými steroidy a obecně s dopingem. Jak to však má Benda nyní, když se připravuje na zápasy? To sám otevřeně přiznal.


VIDEO: Snejks a Kocián si dali první staredown a byla z toho samozřejmě mela

„Růstový hormon je samozřejmě poměrně mimo, ale pokud jde o anabolické steroidy, tak ano, sypu i teď. Ale je to samozřejmě daleko jinak, než když jsem dělal kulturistiku. A je to samozřejmě také daleko méně. Hlavně, když se blíží ten zápas, tak postupně vysazuju. To sypání je hlavně v období té těžké přípravy, když dřu a makám, aby i to pomohlo s regenerací a tak dále. Není to tedy v takové míře, jak si někteří myslí. Slýchal jsem, že se sypu do zápasu, že dám trenbolon, abych byl agresivní a podobně. Takhle to vůbec nefunguje. To je úplná blbost,“ přiznal Karlos Benda v rozhovoru pro kanál Herna„Anabolické steroidy jsou špatně, ale k vrcholovému sportu prostě patří. To je realita.“

Benda tedy otevřeně potvrdil, že si v přípravě stále pomáhá a pomáhat bude. O tom, že si podobným způsobem pomáhá, se spekuluje například i u Datla, který to však na rozdíl od Bendy zatím nepřiznal a spíše se otázkám na jeho zvláštní změnu těla vyhýbá.
   

Clash of the Stars 8: Startovka

Grznár vs Dynamo Križan – titulový souboj

Gelnarová vs Dostálová – OKTAGON UDG

Kocián vs Snejks

Mikulášek vs Sandro – první kolo box, druhé kolo kickbox, třetí kolo MMA

Charizan vs Nathan

Veselý vs Fayne 2 

Taxi Kár vs Benda

Juřička vs Samir

Podhorný vs Bayer – box v malých rukavicích

Undertaker vs Kobra Kutka

Michálek vs Corleone & Bukys – tag team souboj, tedy zápasí jeden, ale může skrze plácnutí poslat do boje druhého

Lukeš vs Novby

Huhu vs Rybka
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *