Karina Pedro přiznává, jak vznikl nápad na nečekaný Clash striptýz

Clash Karina Pedro
Poté, co jsme v souvislosti s turnajem Clash of the Stars 3 měli možnost sledovat řádění Psychopata Bejra, se zdálo, že se lať bude posouvat jen velice těžko. I tak se to však hned na další akci podařilo. O pozdvižení se totiž postaraly tvůrkyně pikantního obsahu Inked Dory a Karina Pedro, které na veřejném vážení i pak přímo na turnaji tasily své „zbraně“, což byly momenty, které doslova obletěly celý svět, protože samozřejmě přitáhly obrovskou pozornost. Jak vlastně nápad na striptáz vznikl?
Gábor Boráros bohužel dostal stopku i od další organizace

„Ukázat ňadra byl nápad Dory. Když jsme stály na pódiu, tak Dory řekla, že ukážeme prsa. Tak jsem souhlasila. Dory začala počítat tři, dva, jedna a bylo to. Vše proběhlo spontánně, ale byl to její nápad,“ prozradila Karina Pedro pro Fights.cz, že šlo o čistě spontánní nápad, který vzešel z hlavy kolegyně.

Je jasné, že podobný kousek značně zvýšil zájem o obě bojovnice, „Myslím, že jsme s Dory velmi silná dvojice, i když jsme každá diametrálně odlišná. Jsme povahově odlišné, a proto se krásně doplňujeme. Nedokáži říct, o kterou z nás je větší zájem, protože někteří lidé více inklinují k Dory a jiní jdou zase za mnou. Nevím, jestli je o nás větší zájem, ale já dělám i s hudbou, kde je zase trošku jiná sféra fanoušků. Dory vytváří podcasty, takže jí fandí i skupina jejich posluchačů. Každá máme svojí vlastní základnu fanoušků.“

I díky výstupu obou slečen organizace znovu obletěla svět, „Clash se uvědomuje sílu digitálního světa. Tik Toku, Instagramu, YouTube, což je obrovská síla, všechna zobrazení, kliknutí. Oni si to velmi dobře uvědomují, a proto to dělají takto bizárně a zvou si tam takové postavy, které dokáží udělat tu správnou show. Clash má momentálně větší hype než organizace jako je třeba kickboxerská Glory. Mají mnohem větší sledovanost, mnohem více lidí chce turnaj vidět na živo. To se mi moc libí, protože dokázali vytvořit něco, co tu ještě nebylo. Takže za mě, jako podnikající osobu, je to perfektní nápad a zaplnění díry na trhu.“
 

Některé servery přitom výstup mylně interpretovaly jako představení Ring Girls, protože autoři článků zřejmě nemohli věřit tomu, že by něco takového udělaly bojovnice. Obecně se však výstup obou slečen objevuje napříč světovými servery nejen orientovanými na MMA s tím, že odvážná videa mají například na Twitteru mnohdy až statisíce zhlédnutí. 

Obě bojovnice si tak udělaly dobré promo, ze kterého nyní budou moct profitovat. Organizace pak získala další světový dosah, takže se vlastně spojilo příjemné s užitečným. Co však přijde příště? To se dozvíme možná v červnu, kdy přijde na řadu další Clash akce, na které například uvidíme i titulový duel Križan vs Datel nebo souboj liliputů.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *