Kaik Brito reaguje na „výzvu“ od šampiona Patrika Kincla a posílá mu varování

Brito Kincl

Odveta Kincl vs Vémola 2, kterou jsme měli původně vidět hned několikrát, naposledy na konci roku 2022 na turnaji OKTAGON 38, má už nějakou dobu nový datum. Tím je 20. květen, kdy přijde na řadu další velký turnaj v O2 Aréně. Právě s ohledem na minulost však mají fanoušci obavy, aby na odvetu skutečně došlo, v čemž jim moc nepomohla ani včerejší zpráva, ve které organizace OKTAGON MMA informovala, že se Vémola vrátí do akce už v dubnu na turnaji v Liberci, tedy zhruba měsíc před plánovanou odvetou. Šampion Kincl z toho samozřejmě není nadšený, ale hned se nechal slyšet, že je když tak připraveno náhradní řešení a že počítá s tím, že by následně vyzval Brita.

Karlos Vémola stručně vysvětluje, díky čemu může nastoupit už v Liberci

„Dávat pozor, co si přeješ,“ reagoval Kaik Brito na svém IG profilu videem, na kterém ukazuje, že aktuálně váží 96,4 Kg. Stabilně přitom zápasí ve welteru, který má limit 77 Kg. Nyní by však klidně mohl do střední i polo-těžké váhy.

Kaik je tedy klidně otevřený tomu, že se s Kinclem utká ve střední váze. „Ano, přijal bych to. Bylo by mi potěšením být šampionem dvou kategorií a přivézt do Brazílie ještě jeden pás,“ reagoval Brito pro MMA Shorties, že by výzvu od Kincla klidně přijal a že by mu nedělalo problém nastoupit ve střední váze.

Když jsme zmínili, že by se duel odehrál spíše ve welteru, tak Brito reagoval v podobném duchu, tedy že by se soubojem neměl nejmenší problém a že se s Patrikem klidně utká.

Pomalu se nám tedy rýsuje další mega zápas Kincl vs Brito a nebo Brito vs Kincl, což slibuje další hodně zajímavou podívanou. 

Kinclova reakce na Vémolu a naznačení plánů

„Tak co, bere ho ještě někdo vážně? To bylo žvástů o tom, jak mám ten titul půjčenej. Jak si pro něj hned dojde apod. To celé podtrženo nádherným rozhovorem z nemocnice pro iSport. Jeho brněnské vystoupení po mé obhajobě mělo znít spíše takhle: ´Seru z Patrika Kincla´

Když mi OKTAGON o tomhle zápase řekl, tak jsem zrovna neskákal radostí. Možná Karel počítal s tím, že cuknu a půjdu na Gamechanger a jemu se tak uvolní cesta pro můj titul.

Na květen je připraven náhradní soupeř, takže přípravu budu ladit spíše tímhle směrem a pak vyzvu Brita. Vejmluva ať si klidně utíká dál a odveta proběhne až u soudu,“ reagoval Patrik Kincl na svém IG profilu a rovnou prozradil, že je pro případ, že by nastal nějaký problém, připravena náhrada.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *