Kaik Brito reaguje na UFC šanci a prozrazuje termín klíčového zápasu

Brito

Na konci minulého roku jsme byli svědky velkého střídání stráží. Dlouholetý šampion David Kozma totiž nestačil na šikovného Brazilce Kaika Brita, který předvedl dominantní výkon a nakonec se stal teprve druhým šampionem OKTAGON welterweight divize. Následně měl být součástí milionového projektu Tipsport Gamechanger, ale účast si nakonec rozmyslel a dobře věděl proč.

Píno Ondruš reaguje na odvetu a Vémolovu „šílenou potupu“

Na milionový projekt Tipsport Gamechanger totiž museli bojovníci podepsat novou smlouvu, která logicky neobsahuje výstupní UFC klauzuli. Jinak by se totiž mohlo stát, že by se nějaký borec probojoval do dalších kol, ale pak dostal laso od UFC a odešel. Brito, který by jistě patřil k hlavním favoritům, už však byl asi v kontaktu s UFC, takže pyramidu odmítl a nyní potvrdil, že ho čeká souboj v rámci projektu Contender Series, kde bojovníci a bojovnice přímo před zraky UFC prezidenta Whitea a jeho matchmakerů bojují o vstupenku do ligy mistrů.

„Děkuji Bohu za všechno. Právě jsem podepsal kontrakt na Contender Series. Pojďme si za tím a dojděme si pro další výhru, skrze kterou se splní velký sen, kterým je dostat se do UFC. Moc děkuji všem, kteří mě podporují. Společně to dokážeme. Budu moc rád, když mě všichni budete i nadále sledovat a fandit mi v zápase, na který dojde 20.8. v Las Vegas. Jdeme si pro to,“ reagoval Kaik Brito na svém IG profilu.

    

Brito tak dostává stejnou šanci, kterou v minulosti dostali i Martínek, Peňáz nebo Bledá. Ani jedno ze zmíněných jmen sice smlouvu nedostalo, ale nakonec se usmálo štěstí na Terezu Bledou, která chvíli po Contenderu dostala klasickou smlouvu. Ani na Peňáze pak UFC nezapomnělo. Letos prý totiž Money dostal další pozvánku, ale i skrze zranění nakonec zvolil cestu rivality s Čepem, se kterým by se měl utkat v říjnu na dalším turnaji v Bratislavě.

Přejme tedy Kaikovi štěstí, protože v OKTAGONu předváděl skvělé výkony, na které snad naváže i v srpnu a vyslouží si tak UFC smlouvu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *