Justin Gaethje zkritizoval „neprofesionálního“ Michaela Bispinga

Gaethje

O komentování turnaje UFC 286, který se konal v Londýně, se postarali bývalý dvojnásobný šampion Daniel Cormier a bývalý šampion Michael Bisping. Toho samozřejmě fanoušci přivítali obrovským potleskem. Toho se však Bisping rozhodně nedočkal od Justina Gaethjeho, který byl s jeho výkonem hodně nespokojený.

Gábor Boráros bohužel dostal stopku i od další organizace

„Měl jsem za to, že Kamaru Usman ten zápas vyhrál. Myslel jsem si, že udělal dost, ale tak jsem v tomhle ohledu hodně zaujatý. Možná tak moc jako samotní rozhodčí. Rozhodně však nejsem tak zaujatý, jako Michael Bisping, který by se v případě podobných zápasů vůbec neměl přibližovat k mikrofonu. Bylo to otřesné,“ nelíbilo se Gaethjemu, jak Bisping ve svém komentáři vyzdvihoval hlavně svého krajana Leona Edwardse.

„Jestli by se tohle mělo víc řešit? To není na mně. Mám však za to, že je něco takového hodně neprofesionální,“ pokračoval Gaethje, který si na turnaji připsal důležitou výhru nad Fizievem, kterého porazil na body.

„Byl to hodně vyrovnaný zápas. Sám jsem vlastně nevěděl, jak to dopadne. Řekl mi to až Buffer přímo v kleci před vyhlašováním,“ přidal se i Dana White, podle kterého jsme viděli hodně vyrovnaný souboj.
 

„Od Usmana jsem očekával mnohem více wrestlingu, než jsem viděl. A když už se o něj snažil, tak se Leonovi očividně dařilo vše bránit, zvlášť když to srovnám s prvním zápasem. Myslím si, že Usman byl nezvykle zdrženlivý? Ano. Přesně to jsem si myslel, že se stane. Myslel jsem si, že bude hodně ostýchavý.“

Šampionem tak i nadále zůstává Leon Edwards, který by se prý v dalším zápase rád utkal s Masvidalem, pokud Jorge dokáže v Miami na turnaji UFC 287 porazit Burnse. Prý se však rozhodně nebrání žádnému soupeři, tak uvidíme, s kým se nakonec ve druhé obhajobě utká. Edwards totiž avizoval, že rozhodně plánuje být hodně aktivní šampion, takže bychom ho letos ještě mohli vidět znovu v boji.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *