Juráček vysvětluje, proč správně vyhrál! Pukač reaguje

Juráček Pukač
Součástí proběhnuvšího turnaje OKTAGON 30, kterému vévodila titulová bitva Bledá vs Lima, byl i hodně zajímavý duel Juráček vs Pukač, který byl nesmírně vyrovnaný a těsný. Bodoví rozhodčí to nakonec viděli pro českého borce, který zvítězil poměrem 2:1 na body. To se domácím fanouškům moc nelíbí a vůbec je nepotěšilo ani hodnocení jednoho z rozhodčích, který duel bodoval 30:27 pro Matúše. Co na to oba hlavní hrdinové?
“Nejsladší peníze!” reaguje Novotný na návrat Kareše

“Cokoliv, co teď řeknu, nemyslím nijak ofenzivně směrem k Matúšovi, protože on ten zápas nebodoval, on bojoval. Dali jsme si perfektní zápas, ale myslím si, že jsem vyhrál, že jsem byl o trochu tvrdší a že jsem udělal víc pro to, abych zápas ukončil. Považoval jsem se za vítěze,” reagoval Pukač po souboji na tiskové konferenci.

“Hele, já si myslím, že jsme vyhrál já. Jelikož to byl vyrovnaný zápas, tak to Robo vidí jinak. Holt jsme oba bojovníci a oba si jdeme za svým snem. Takhle blízko po zápase to vidíme oba ve svůj prospěch, ale já odůvodním proč. Dvě kola jsem tlačil, dával jsem. Na začátku druhého kola jsem dostal jednu kombinaci. Na začátku třetího kola jsem dostal přední jab a pak mi šel jen po noze. Já jsem tu nohu buď blokoval a nebo mu dal zadní kontr. Jo, byl to takový amatérský box. Chyběla tam KO agrese. To OK, prostě se to takhle vyvinulo, že mi to tam nesedlo v tomto případě, ale na signifikantní údery jsem dal víc. Větší dobu jsem držel střed oktagonu, což na mé poměry není zvykem. Proto si myslím, že jsem ten zápas vyhrál.
Ať si každý píše, co chce, já to nedělám kvůli lidem, ale dělám to kvůli sobě. Mám teď čtvrtou výhru. Je tam. Samozřejmě tam byly nějaké chyby, které jsem udělal a které příště už neudělám a zase budu příště o krok lepší. Děkuju Robovi za zápas. Holt je to taktické MMA. Někdy to tak bývá,” vysvětlil Matúš, proč si v jeho očích výhru zasloužil.

Juráček si hned po zápase řekl o duel s Kerteszem, který však už asi soupeře má, tak uvidíme, jak se nakonec situace vyvine.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *