Julianna Peňa musí po tvrdé bitvě s Nunes k plastickému chirurgovi

Dana White, Julianna Pena

Prezident UFC Dana White říká, že Julianna Peňa musí nyní upřednostnit své zdraví po “naprosto dominantní” prohře s Amandou Nunesovou na UFC 277. Její rychlý návrat tedy není vůbec v plánu a dokonce bude nejspíš muset podstoupit plastickou operaci.

Ankalaev si hlasitě řekl o šampiona Procházku! Co na to Dana White?

Peňa (11-5, 7-3 UFC) v sobotu v American Airlines Center v Dallasu neuspěla v očekávané odvetě zápasu s Amandou Nunes (22-5, 15-2 UFC), když se staronovou šampionkou prohrála jednoznačně na body 45×50, 44×50 a 43×50. “Lvice” ji během pěti kol poslala několikrát k zemi a udělala ji ošklivý cut na čele. Přesto Peňa bojovala tvrdě až do hořkého konce. Její zranění však bylo zjevné a White po zápase uvedl, že Peňa byla okamžitě převezena k plastickému chirurgovi a že si není jistý její další budoucností.

“Julianně chyběl na čele velký kus kůže,” řekl White MMA Junkie na pozápasové tiskové konferenci turnaje UFC 277. “Právě teď jede k plastickému chirurgovi. Bude potřebovat nějaký čas na zotavení a pak nevím. Dnes večer byla hodně potlučená. V prvních dvou kolech bylo asi pět nebo šest knockdownů. Byla hodně zraněná. Potřebuje si vzít delší pauzu, odpočinout si, strávit nějaký čas s dcerou a pak se uvidí.”

Julianna Peňa předvedla v bitvě s Nunes neuvěřitelné odhodlání a odolnost, White řekl, že toho na ní bylo ten večer moc, a hlavně to byla noc Amandy Nunes, která byla ve skvělé formě.

“Myslím, že Amanda byla naprosto dominantní,” řekl White. “V prvních kolech došlo k několika knockdownům. Julianna je tvrdá jako hřebík a její vůle po vítězství je bezkonkurenční. Chtěla vyhrát. Myslím, že jakkoli byla Amanda dominantní – a ona dnes byla dominantní, nemyslím si, že to byl těsný zápas v jakékoli formě nebo podobě. Byl to zápas na “jednu bránu”.”

Je tedy nejspíš jasné, že se třetího vzájemného souboje mezi Nunes a Peňou jen tak nedočkáme. Další vyzývatelkou by s největší pravděpodobností mohla být Ketlen Vieira (13-2). Naposledy si připsala důležité vítězství nad Holly Holm, které bylo její druhé v řadě. 

 
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *