“Jsem nejlepší pérová váha na světě,” prohlásil McKee

McKee, Bellator

Po šesti letech profesionální kariéry dosáhl A.J. McKee (18-0) na titul šampiona, když porazil v titulovém souboji legendu Bellatoru Patricia “Pitbulla” Freireho. V pozápasovém rozhovoru uvedl, že je nyní nejlepší pérovou váhou na světě. Souhlasíte?

Karlos Vémola informuje o svém aktuálním zdravotním stavu

Impozantní kariéra A.J. McKeeho dosáhla dosavadního vrcholu. Dnes v noci se po šesti letech profesionální kariéry, stal králem pérové váhy organizace Bellator. Ta si McKeeho budovala od prvního profesionálního zápasu, takže všech osmnáct vítězství získal právě v Bellatoru. Posledním vítězstvím nad Patriciem Freirem potvrdil svůj velký potenciál.

“Člověče, abych to udělal tak, jak jsem to provedl, řekl jsem, že to musím udělat stylově,” řekl McKee MMA Junkie na pozápasové tiskové konferenci. Když jsem ho škrtil, říkal jsem si, že to je ono. Prostě jsem to věděl. Po kopu do hlavy jsem ho ještě zasáhl a viděl jsem, jak už nemůže. Ale rozhodčí řekl: „Nepřestávejte, dokud vám neřeknu.“

McKee má nyní velké plány a také velká prohlášení. Na pozápasové tiskové konferenci se nebál prohlásit, že je nejlepší pérová váha na světě. To je zatím hodně troufalé, když se vezmeme, kdo všechno nastupuje v pérové váze v UFC (Holloway, Volkanovski, Ortega, Magomedsharipov nebo Rodriguez). 

“Mít 145 liber není nejjednodušší. Možná rozjedeme nějaké superfighty, ale já jsem s pérovou divizí téměř hotový, takže šup do 155 liber. Jsem nejlepší pérová váha na světě, ať už jde o UFC, ONE FC, PFL, je mi jedno, kdo to je. V bance mám hotovost 1 milion dolarů a vždy bych je vsadil na sebe. Pojďme udělat pár superfightů a udělat nějaké velké věci. Pojďme změnit tento sport, jak jsem říkal. Zkusme sjednotit pásy,” řekl McKee, kterému sebevědomí rozhodně nechybí.

Hodně se spekuluje o jeho přesunu do UFC, ale je možné, že bude chtít získat druhý pás v organizaci Bellator, což je opět trochu pikantní, protože v lehké váze titul drží, kdo jiný než Patricio Freire, který by alespoň dostal možnost odvety. Uričitě bude zajímavé sledovat, kam povede jeho další cesta, která může být ještě hodně zajímavá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *