Jorge Masvidal reaguje na Edwardsovu výzvu

Masvidal

Na vrcholu UFC welteru to poslední měsíce vypadalo všelijak, ale nyní víme, jaký další velký krok nás čeká. Na začátku listopadu totiž dojde na duel Usman vs Covington 2, který slibuje hodně zajímavou podívanou. První souboj byl extrémně vyrovnaný a nakonec skončil až v pátém kole, kdy Kamaru dokázal Colbyho poslat k zemi a tam ho ukončit. Zároveň také víme, že Leon Edwards titulovou šanci zatím nedostane. V mezidobí je tak ochotný nastoupit do další bitvy. Ukázal na Masvidala, ale ten pohotově kontroval.

Podvodník Usman? Colby přišel s vážným obviněním

“Budu připravený v listopadu i prosinci, tak prosím přestaň s výmluvami,” vzkázal Leon Edwards, který se naposledy utkal s Diazem, kterého jasně porazil na body, ale na konci duelu byl blízko ukončení. Nate totiž skvěle trefil a dostal tak Leona do problémů, ale místo dobíjení se kochal svou trefou, čímž ztratil drahocenný čas.

Co na to Masvidal, který má za sebou dvě prohry s Usmanem, který ho v posledním souboji dokonce dokázal tvrdě ukončit via KO, což asi málokdo čekal? “Přestaň čeřit vody. Však už jsi ten zápas dávno odmítl, ty malá děvko. Máš za sebou rozhovor, ve kterém mluvíš o tom, že ten zápas nechceš.”

Souboj Edwards vs Masvidal by byl rozhodně hodně zajímavý, ale je otázkou, zda se jej podaří domluvit. Mluví se o něm totiž už od Masvidalova souboje s Tillem. Jorge tehdy v Londýně nejprve přímo v oktagonu ukončil Darrena a následně se v zákulisí pustil i do Edwardse, kterého zaskočil přesnou kombinací.

Samozřejmě by se nabízelo, že by se duel Edwards vs Masvidal zařadil na stejnou kartu, na které budou zápasit i Usman s Covingtonem. Leon by tak totiž mohl sloužit jako náhrada pro případ, že by se někdo zranil nebo byl pozitivně testován. Uvidíme tedy, jak si vedení s touto situací poradí a jak jí nakonec vyřeší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *