Jon má problém! Děsivé detaily ze zatčení Jonese

Jon Jones
Na konci minulého týdne obletěla MMA svět zpráva, že byl Jon Jones poté, co byl uveden do UFC síně slávy za legendárné souboj s Gustafssonem, v Las Vegas zatčen. Původní zprávy mluvily o domácím násilí a nedovolené manipulaci s autem. Zahraničním novinářům se však podařilo zjistit více, takže nyní dostáváme děsivý příběh, který nutí pochybovat o tom, jak moc je Bones vlastně v pořádku a jak moc potřebuje odbornou pomoc, které se mu evidentně poslední roky trestuhodně nedostává.
Woodley splnil sázku a udělal si “Jake Paul” tetování

Podle policie v Las Vegas byla v 5 hodin ráno přivolána do hotelu hlídka z důvodu “nepokojů” na jednom z hotelových pokojů. Součástí hlášení prý byla mladá běloška, které krvácel ret, a profesionální MMA bojovník. Když policie dorazila, tak narazila přímo na Jonese, kterého tedy zastavila a spoutala. To se prý Jonesovi nelíbilo, takže se naštval a dal hlavičku do kapoty, čímž způsobil středně velkou prohlubeň a samozřejmě poškrábal lak.

Hlídka následně vyslechla Jonesovu snoubenku a matku 3 dětí, která vyprávěla, že už všichni spali, když Jon dorazil domů poté, co ve Vegas oslavoval s kamarády. “Jon přišel domů a nebyl moc nadšený,” vysvětlila Jesse. Na otázku, zda na ní byl Jon hrubý a nebo jí dokonce napadl reagovala se slovy, “Ne tak úplně, ale ano.”
Když chtěla hlídka bližší vysvětlení, tak Jesse prozradila, “Chytil mě zezadu za vlasy a zatahal mě, ale neuhodil mě ani nic jiného.”

Policisté však v hlášení uvedli, že měla žena roztrhlý a napuchlý ret. Stejně tak prý měla krev i na tričku. Poté, co byl prohledán pokoj, byla krev nalezena i na povlečení.

Policie prý byla zavolána na místo poté, co Jesse v půl 5 ráno došla na hotelovou recepci, kde prosila o nový pokoj. Poté, co se obsluha zeptala, zda je v pořádku, se Jesse rozbrečela a přiznala, že se bojí vrátit zpět na pokoj. Nejmladší dítě, které měla s sebou, pak údajně poprosilo, zda by bylo možné zavolat policii.

Jones měl tedy evidentně další špatný den a odnesla to jeho snoubenka, která si před třemi dětmi asi zažila několik hodně nepříjemných a bolestných chvil. Každý může udělat chybu, i když násilí na ženě je neomluvitelné, ale Jones bohužel podobných chyb udělal hned několik a je tak bohužel jasné, že má problém, na který sám nestačí a bylo by skutečně třeba vyhledat odbornou pomoc.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *