Jon Jones škodolibě rýpe do Reyese a reaguje na jeho další tvrdou prohru

Jon Jones Reyes

Dominick Reyes, který vlastně dopomohl Jiřímu Procházkovi k titulové šanci, kterou pak BJP fantasticky proměnil, si dal po pekelném lokti od českého samuraje delší pauzu, aby dal odpočinout tělu i hlavě. Na nějakou dobu tak sport naprosto opustil, ale poté ho samozřejmě začali svrbět ruce, takže se vrátil do tempa a dokonce zamířil do gymu Glovera Teixeiry, což mu prý hodně pomohlo. Čekal se tedy velkolepý návrat, ale nakonec z toho bohužel bylo další hodně tvrdé ukončení, na které pohotově reagoval Jon Jones, kterému Reyes ještě před zápasem poslal jasný vzkaz.

Karlos Vémola byl na Slavících terčem posměchu! Následně přišla omluva

„Mluvil o tom, že jsem se na jeho sebevědomí nijak nepodepsal, protože ve své hlavě je prý vítěz. No, možná to bude ten problém,“ rýpl si Jon Jones s odkazem na vzájemný zápas, který byl hodně těsný. Na bodech ho sice vyhrál Jones, ale Reyes byl společně s velkou částí MMA komunity  přesvědčený o tom, že byl vítězem on.

„Bojuj a nebo skonči. To je věta z jeho rozhovoru, kterou mi poslal. Teď mu jí posílám zpátky,“ pokračoval Jones, jehož návrat by snad mohl proběhnout někdy v prvním čtvrtletí roku 2023.

Jeden z fanoušků se Jonese na Twitteru ptal, zda mu je Dominicka líto? „Nevím, jestli je lítost to správné slovo. Spíš mám strach o jeho zdraví.“

Fanoušci mají samozřejmě o Reyese obavy, protože v posledních 3 zápasech byl třikrát hodně tvrdě ukončen. V podání Blachowicze šlo sice „jen“ o TKO, během kterého byl prý Dominick při smyslech, ale pak přišel pekelný loket, který Reyese kompletně vypnul, což se možná na bradě značně podepsalo. Spann totiž Dominicka poslal k zemi jednou přední, což je úder, který v minulosti Devastátorovi nedělal takový problém. Samozřejmě však těžko soudit, protože je každý zápas jiný. Spann to prostě dobře trefil a byl konec, ale je otázkou, co bude s Dominickem dál, protože další prohra by už mohla být pro UFC kariéru fatální.
   

Reyes a jeho před-zápasový vzkaz pro Jonese

„Je to už tak dlouho a dávno, co naposledy bojoval, co jsme bojovali spolu,“ řekl Reyes v rozhovoru s Jamesem Lynchem. „Všechny ty řeči o tom, jak chce za odvetu se mnou pořádné peníze, jinak z divize odejde, což také nakonec udělal, beru jako jeden velký vtip. Pak se navíc nechal znovu zatknout a to hned několikrát. Kámo, rozhodni se už prostě. Ale však já vlastně nevím, jak na tom je, protože ani nevím, s kým trénuje. Nevím, co se děje. Upřímně řečeno, je mi to jedno. Ale mám pro něj radu. Ať prostě končí a vykašle se na to a nebo ať už jde do boje. Prostě se rozhodni! Bojuj a nebo skonči. To chceš opravdu být ten týpek, co zpovzdálí jen mele? Neunavuje tě to už?“

Reyes má prohru s Jonesem evidentně stále v sobě a není se také čemu divit. Byl totiž velice blízko tomu, aby Jonese porazil a stal se tak šampionem. Místo toho však těsně prohrál a poté narazil na Blachowicze a Procházku, což pro něj nedopadlo dobře.
   

V návrat Jonese nevěří ani Blachowicz

„Nevěřím, že se Jon Jones ještě vrátí k zápasení,“ rozpovídal se Blachowicz v nedávném rozhovoru s novinářem Jamesem Lynchem.

„Myslím, že se tak moc bojí prohry, že udělá všechno pro to, aby se nevrátil a nemusel jí riskovat. Byly doby, kdy naší divizi dominoval. Po čase se však rozdíly začaly hodně stírat a ostatní bojovníci ho začali dohánět. Příkladem je například Santos. I s Dominickem Reyesem to byl velmi těsný zápas, ve kterém mnozí neviděli Jona vyhrát. S každým, kdo s ním chtěl zápasit, to byl těsný zápas. Stále těsnější a těsnější. Myslím, že začal cítit, že už není tak dobrý, že takříkajíc dospíváme, doháníme jeho úroveň.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *