Jon Jones pálí do rivala Miocice! Stipe pohotově vrací úder

Miocic Jones

Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale vše nasvědčuje tomu, že se nový šampion těžké váhy Jon Jones ve své první titulové obhajobě utká s bývalým šampionem a dle mnohých nejlepší těžkou váhou všech dob Stipem Miocicem. UFC zatím duel nepotvrdilo, ale oba borci se o to postarali za organizaci při své plamenné výměně.

Přijde exemplární trest?! Růžička i jeho trenér reagují na souboj s Veselým

„Stipe, jen ty, já a vedení organizace víme, jaká je ve skutečnosti pravda. Faktem je, že ses mi celý rok 2022 vyhýbal. Domlouvali jsme se na červenec, pak září a nakonec prosinec. Nic z toho však nevyšlo. Nyní se ke mně zase dostávají zvěsti, že vycouváš znovu. Však je to jednoduché – buď si věříš a nebo ne. Chceš tuhle zkoušku a nebo ne? Prostě se rozhodni a přestaň plýtvat mým časem,“ pustil se Jon Jones do Miocice.

Toho jsme naposledy viděli v boji v březnu 2021, kdy tvrdě prohrál s Francisem Ngannou, který ho dokázal ve druhém kole ukončit via KO.

„Vidíme se v červenci,“ potvrdil však Miocic, že se soubojem počítá a že se můžeme těšit na jeho návrat. Hlavní zápas turnaje UFC 290, který se koná 8.7. v Las Vegas, je tedy naprosto jasný. I zbytek karty se však rýsuje naprosto skvěle.

Stanice Fox Sports v pondělí informovala, že se na 8. července na turnaj UFC 290 chystá další titulový souboj mezi králem pérové váhy Alexanderem Volkanovskim (25-2) a prozatímním šampionem Yairem Rodriguezem (16-3, 1 NC). Jednání o tomto titulovém zápase pak potvrdila i další zahraniční média. Zde už se jen čeká na podpisy obou zápasníků. 
Na galavečeru UFC 290 bychom měli dostat také odvetu mezi Tonym Fergusonem a Kevinem Leem. Oba bojovníci se utkali v roce 2017 o prozatímní titul lehké váhy, který po vyrovnaném souboji nakonec ukončil Tony Ferguson na submisi ve třetím kole. Lee už na svém Instagramu sdílel neoficiální grafiku k zápasu. Na potvrzení si ještě nejspíš budeme muset počkat. 

V pondělí večer přišla také nejnovější spekulace, že UFC pracuje na očekávaném souboji mezi Iliou Topuriou a Movsarem Evlovem. Tento duel byl už jednou zrušen, ale fanoušci si tento střet přáli a UFC jim nejspíše vyhoví. Na další velké akci by se mohla představit vycházející hvězda Bo Nickal, který se už údajně domluvil na souboji s bývalým účastníkem The Ultimate Fighter Treseanem Gorem.  

Potenciální karta UFC 290:

Jon Jones vs Stipe Miocic

Alexander Volkanovski vs Yair Rodriguez

Tony Ferguson vs Kevin Lee 2 

Ilia Topuria vs Movsar Evloev 

Bo Nickal vs Tresean Gore 

Stephen Thompson vs Michel Pereira


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *