Jon Jones nedokáže držet krok s nezastavitelným Aspinallem?!

Jones Aspinall

Tom Aspinall je tak dobrý, tak nezastavitelný, že úřadujícího šampiona v těžké váze dokáže Jona Jonese dokáže snadno porazit a zničí ho podobným způsobem, jakým to na UFC v Londýně udělal s polským silákem Marcinem Tyburou. To tvrdí bývalý držitel titulu UFC ve střední váze.

Došlo prý k zásadnímu posunu v kauze Růžička a bezvládného muže z videa

„Jon Jones je šampionem těžké váhy,“ řekl Bisping televizi Sky Sports. „Je to neuvěřitelný bojovník. Je neuvěřitelný. Je jedním z nejlepších všech dob. Myslím si ale, že se Tomovi nemůže rovnat. Myslím, že Tom udělá Jonu Jonesovi to samé, co udělal Marcinovi Tyburovi. Myslím, že Toma Aspinalla nemůže nikdo zastavit. Je tak zatraceně dobrý.“

Možná je Bisping chce nejspíš vyhecovat svého krajana, ale divokými tvrzeními, která nemají dostatečné podklady, ztrácí důvěryhodnost. Aspinall vypadal fantasticky, o tom žádná, ale také mu chybí vítězství nad bojovníky z Top 5 těžké váhy, jako jsou Stipe Miocic, Sergej Pavlovich nebo Ciryl Gane.
„Marcin Tybura, kterého porazil, není žádná procházka růžovým sadem,“ řekl Bisping. „Vyhrál sedm z posledních osmi zápasů proti soupeřům světové úrovně a Tom ho prostě smetl jako nic. A já stoprocentně věřím, že se stane šampionem. Vlastně vím, že šampionem bude, pokud nedojde k nějakému podivnému zranění nebo se nestane něco strašného či smolného. Bude šampionem UFC.“

Aspinall si na svoji titulovou šanci bude muset ještě nějakou chvíli počkat a kdo ví, jestli se dočká zápasu s Jones Jonesem, ten si pohrává s myšlenkou, že po zápase se Stipe Miocicem ukončí kariéru. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *