Joker v akci? Vémolovi se ozval hodně zajímavý vyzyvatel!

Vémola, Ilic

Karlos Vémola chce za každou cenu titulový zápas na turnaji OKTAGON 34 na pražské štvanici. Ovšem nemůže najít vhodného soupeře. Rafael Xavier souboj odřekl s tím, že potřebuje delší čas na přípravu. Nyní to však vypadá, že Vémola našel jednoho zájemce, kterým je bývalý zápasník organizace KSW.

Specialista Glover Teixeira přiznává, proč Procházkovi tak rychle odklepal

Karlos Vémola si v rámci svého návratu po roční pauze, kterou způsobilo nepříjemné zranění ruky, vytyčil jasný plán sestávající ze 3 bodů. V první řadě chtěl porazit Marpa, což se mu podařilo. Poté se chtěl ve Frankfurtu při německé OKTAGON premiéře vrátit k MMA a ukázat, že si zaslouží titul v kategorii do 93 Kg, což se mu také podařilo, když porazil už v prvním kole Michala Pasternaka. Nyní tedy měl přijít na řadu titulový duel s Xavierem, ale z něj nakonec sešlo. Vémola ovšem smutnit nemusí, protože se sám ozval zajímavý vyzyvatel Aleksandar “Joker” Ilic (13-4). Ten na svém Instagramu vydal toto prohlášení.

“Joker je zde! Mluvil jsem se svým manažerem a tem mi řekl, že organizace OKTAGON, která je velmi rychle se rozvíjející organizací v Evropě, má volné místo v titulovém zápase polotěžké váhy. Já jsem byl v přípravě na sezónu PFL, ale nyní bych chtěl bojovat o tento titul. Viděl jsem video Karlose Vémoly, který chce také zápasit o titul a je mu jedno, s kým to bude. Rád se s tebou utkám.”

“Myslím, že jsi velmi dobrý zápasník a velká hvězda organizace OKTAGON. Myslím, že stylisticky je to velmi kvalitní zápas a uvnitř oktagonu můžeme předvést skvělou podívanou. A nezapomeň – já mám na svém kontě sedm knockoutů v prvním kole. Vémolo, ty budeš moje číslo osm! Prosím organizaci OKTAGON, uspořádejte tento zápas 23. července v Praze. Joker je zde, podepiš smlouvu, uvidíme se brzy!” uvedl srbský zápasník na Instagramu.

Kdo je Aleksandar Ilic, který si říká Joker? Zápasník německého UFD gymu naposledy zápasil pod hlavičkou polské organizace KSW. Zde měl brilantní debut, když kopem na hlavu sestřelil olympijského medailistu Damiana Janikowského. Poté ale přišly zápasy s těžšími soupeři. Nejprve podlehl Cezary Kesikovi a hned na to Michalu Materlovi. S oběma shodně ve druhém kole. Aktuálně je srbský zápasník na 193. místě světového žebříčku středních vah serveru Fight Matrix. Ilic je vynikající postojář, ale obstojí i v duelu s výborným zemařem? Dočkáme se dalšího souboje Terminátor vs Joker?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aleksandar “Joker” Ilić (@ilkemma)Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *