Joker Ilič nakonec bude zápasit s bývalým OKTAGON zápasníkem

Aleksandar Ilič

Aleksandar Ilič aka Joker má za sebou hodně průlomový rok. V titulovém souboji s Vémolou, který bral relativně na poslední chvíli jako náhradník za Xaviera, který nakonec souboj odmítl, sice na turnaji na Štvanici prohrál, ale dal tak o sobě hlasitě vědět. I díky tomu pak dostal šanci v ruské organizaci RCC, kde během pár vteřin doslova zdemoloval legendárního Shlemenka, díky čemuž si vysloužil obrovskou výplatu, ale také boxerský souboj s Ismailovem. Ilič pak na začátku roku avizoval další souboj, ve kterém se měl střetnout s Cleberem Souzou. K tomuto souboji však nakonec nedojde…

Procházka upřímně uznává, kdo je nyní nejlepší polo-těžká váha na světě, ale…

„Jak jsem slíbil – Bělehrad Aréna 18. února 2023. Hlavní zápas Brave turnaje s brazilským borcem Cleberem Souzou. Konečně mám šanci bojovat na domácím hřišti. To je určitě velká věc pro mou kariéru a pro všechny fanoušky MMA v Srbsku. Moje Ego dosáhlo všeho, co jsem řekl, že udělá,“ potvrdil Aleksandar Ilič, že se v polovině února představí na dalším Brave turnaji, jak jsme před časem avizovali.

Ilič tedy bude mít šanci bojovat na domácí půdě, ale ne s Cleberem Souzou, který se v přípravě zranil, nýbrž s bývalým zápasníkem OKTAGONu. Iličovým soupeřem na galavečeru BRAVE 69 v Bělehradu bude Polák Marcin Naruszczka (23-12-2). Ten v roce 2021 zvládl hned čtyři souboje v organizaci OKTAGON. Zaútočil i na prozatímní titul střední váhy, ale v těsném zápase padl na body se Samuelem „Pirátem“ Krištofičem. Celkově si připsal dvě vítězství a dvě porážky. Naposledy se představil v polské organizaci FEN, kde také bojoval o titul a také bohužel neuspěl.     
Ilič se vrací do MMA po impozantním vítězství nad Shlemenkem a určitě bude chtít pokračovat ve vítězném tažení. Doufejme, že se pak Ilič v průběhu roku objeví i v OKTAGONu, kde se pro něj nabízí hned několik možných zajímavých soupeřů.

BRAVE 69 – Fight Card

K. Abdisalam Uulu  vs.  Kamil Magomedov 155 lbs – titulový zápas

Darko Stošić  vs.  Shamil Gaziev 265 lbs

Aleksandar Ilić  vs.  Marcin Naruszczka 185 lbs

Aleksandar Terzić  vs.  Patrik Čelić 165 lbs

A. Al-Qahtani  vs.  Denis Jurakić 145 lbs

Borislav Nikolić  vs.  Yanis Ghemmouri 141 lbs

M. Sebie  vs.  Ognjen Dimić 165 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *