Joe Rogan velebí speciálního Jiřího Procházku

Joe Rogan Procházka

Joe Rogan velebí speciálního Jiřího Procházku

Turnaj UFC Vegas 25, jehož hlavním zápasem byla bitva Reyes vs Procházka, už je sice několik dní za námi, ale výkon Jiřího Procházky stále rezonuje MMA světem. V průběhu posledních dní se k němu vyjádřily v podstatě všechny větší osobnosti MMA světa, mezi kterými nechybí ani známý komentátor a úspěšný tvůrce podcastů Joe Rogan, který se o Jiřím zmínil při rozhovoru s hercem Ethanem Supleem. Chválou Joe rozhodně nešetřil.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/05/06/rakic-predpovida-jak-by-se-vyvijel-souboj-s-prochazkou/

“Dívej se na tenhle loket z otočky. Ty kráso, to je fakt šílené. Tenhle bojovník je skutečně speciální. Nejde jen o tohle ukončení, ale o celý jeho bojový styl. Navíc díky neuvěřitelné výdrži dokáže nasadit obrovské tempo. Je to hodně divoký borec. Po souboji byl dokonce svým výkonem zklamaný, kvůli tomu, že ho Reyes několikrát trefil. Je to opravdu hodně zajímavá osobnost. Přemýšlí jinak a navíc zápasí jinak, než kdokoliv. Prostě jde hned po tobě. Všem v divizi pořádně zatopí. Tohle je jeho druhý UFC zápas. V tom prvním bojoval s Oezdemirem, kterého tvrdě ukončil. Volkan je přitom sám hodně děsivý a zkušený ukončovač. Je to zvíře, skutečné zvíře,” uvedl Joe Rogan v jednom ze svých posledních podcastů (cca 162. minuta).

Následně se pak Jirkovi věnoval i na svém IG profilu, “Znovu se dívám na senzační představení Jiřího Procházky. Tenhle týpek je vážně hodně nevšední. Chladnokrevný MMA assassin. Má zatím v UFC jen dva zápasy a už se o něm mluví jako o jednom z nejzajímavějších borců v rámci tohoto sportu.”

Ano, Jiří Procházka udělal obrovský dojem a dokázal tak, že výhra nad Volkanem rozhodně nebyla žádná náhoda. Díky tomu se o něm aktuálně spekuluje jako o možném dalším titulovém vyzyvateli, ale zatím zbývá hodně času, tak uvidíme, jak se nakonec vše vyvine, protože podobné situace se vždy hodně dynamicky mění. Je však jasné, že jako dvojka divize je Denisa titulu doslova na dosah.

2 komentáře na “Joe Rogan velebí speciálního Jiřího Procházku”

  1. Pingback: Skvělé video! Po-zápasové pocity a momenty Reyese a Procházky

  2. Pingback: Šampion Jan Blachowicz hodnotí Jiřího Procházku | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *