Jména pro turnaj v KSW 79 Liberci přibývají! Známe první zápasy?!

Původně k tomu mělo dojít už letos, ale nakonec se polský kolos KSW poprvé představní v České republice na konci února, kdy zamíří do Liberce, kam veze titulovou bitvu a zápasy obrů. Na polských serverech už mají poměrně jasno ve složení některých soubojů. Na co bychom se mohli těšit?

Vémola reaguje na organizaci Clash of the Stars, s jejímž vedením se setkal

KSW oficiálně přichází do České republiky. KSW 79 se uskuteční 25. února v Home Credit Areně v Liberci. Polská organizace na posledním galavečeru ohlásila turnaj v České republice a přidala tři jména, která se představí na galavečeru v Liberci. V hlavním zápase bude svůj titul obhajovat šampion v těžké váze Phil De Fries (22-6), zatímco v hlavním před-zápase se představí český reprezentant Michal Martinek (10-4). Dále se na turnaji představí bývalá hvězda těžké váhy Glory a Polák Arek Wrzosek (1-0).  

Zatím se nejvíce spekuluje o soupeři pro Arkadiusze Wrzoseka, kterým by měl být slovenský obr Tomáš Možný. Oba zápasníci se již jednou utkali. V roce 2015 ve Varšavě pod pravidly kickboxu kraloval v pětikolovém titulovém zápase Tomáš Možný a vybojoval titul NG Promotion. Odveta v MMA by tedy dávala smysl. 
Vypadá to, že by hlavním „dodavatelem“ českých a slovenských zápasníků by mohla být organizace RFA, protože dalším, kdo by se měl na turnaji KSW představit je Miroslav Brož. I tomu už Poláci přiřadili soupeře, kterým by měl Jivko Stoimenov (13-5), který svoji účast na KSW 79 potvrdil minulý týden. Na galavečeru v Liberci by se měl představit i další zápasník RFA Dominik Humburger.

Dalším, kdo potvrdil svoji účast na KSW 79, je těžká váha Darko Stošič (17-5). I zde mají Poláci celkem jasno. Jelikož Michal Martínek neměl zájem o odvetu s Danielem Omielanczukem, tak je prý velice pravděpodobné, že by Martínkovým dalším soupeřem mohl být právě srbský těžkotonážník.  

Darko Stošič, KSW

Jediný ženský zápas na turnaji KSW 79 by měla obstarat česká bojovnice Petra Částková. Její soupeřkou by měla být Sara Luzar-Smajic (4-2), která také nedávno potvrdila účast na turnaji v Liberci. Zatím ani jeden ze soubojů nebyl oficiálně ohlášen, ale to by se mohlo změnit v následujících dnech.

Vstupenky jsou v prodeji již nyní na webu eBilet.pl a příští týden v síti TicketPortal.cz.

 KSW 79: Startovka

Hlavní zápas
Titul KSW v těžké váze
Phil De Fries (22-6) vs. TBA

Hlavní před-zápas
Těžká váha
Michal Martinek (10-4) vs. Darko Stošič?

Těžká váha
Arek Wrzosek (1-0) vs. Tomáš Možný ?

Welterová váha

Miroslav Brož vs. Jivko Stoimenov ?

Flyweight 

Petra Částková vs. Sara Luzar-Smajič ?

Těžká váha

Štefan Vojčák vs Ivan Vitasovič ?

Střední váha

Dominik Humburger vs TBA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *