Jiří Procházka vysvětluje, jak titul oslaví a proč to bude sakra velké

Jiří Procházka

“Koupím si nějaké luxusní auto a pak ho rozstřelím,” vtipkoval Jiří Procházka po souboji s Reyesem, když se ho novináři ptali, jak vlastně svou výhru oslaví. Nyní po zisku titulu a velkolepé bitvě samozřejmě přišla stejná otázka, která Jiřímu okamžitě vykouzlila úsměv na tváři. Jiří se totiž na oslavy evidentně hodně těší, protože je sakra co dohánět.

Bomby do banky! Na jaký balík si šampion Jiří Procházka přišel?

“Víte, doposud jsem na to úplně nemyslel, ale už jsem si potvrdil s kamarády, že bychom si rádi zarezervovali nějakou loď. Rád bych svou výhru oslavil někde na moři. Chci si prostě užít ten moment, protože po posledním souboji s Dominickem jsem vlastně neslavil dost. Myslím si, že to byla chyba s ohledem na další přípravu. Je totiž samozřejmě třeba trénovat tvrdě a na maximum, pak je třeba stejně tak na maximum bojovat, ale také musí přijít pořádná oslava. Je to totiž sakra důležitá část toho celého procesu. Na té oslavě vlastně musíš dokázat, jak je pro tebe ten úspěch důležitý. A že je sakra důležitý. Už se na to moc těším,” reagoval Jiří Procházka se spokojeným úsměvem na tváři.

Plán je teď tedy asi jasný. Dnes Jiřího čeká návrat do Brna, kde ho fanoušci jistě velkolepě přivítají. Pak přijdou na řadu další mediální povinnosti, které se snad nebudou zbytečně protahovat, aby si Jiří mohl po náročném souboji pořádně odpočinout a vyrazit na moře, kde přijde velkolepá oslava. A rozhodně zasloužená oslava, protože Jiří má za sebou vlastně roční přípravu, kterou přetavil ve skvělý souboj, na který se bude ještě hodně dlouho vzpomínat.
 

Zároveň je jasné, že hned po oslavách se bude pokračovat v tréninku, protože Jiří na svém výkonu viděl spoustu chyb, které bude chtít před dalším zápasem, který by ideálně přišel ještě letos, odstranit a napravit. Nyní je však potřeba pořádně oslavit VÍTĚZSTVÍ!


 

1 komentář na “Jiří Procházka vysvětluje, jak titul oslaví a proč to bude sakra velké”

  1. Pingback: Fair Play Thinker podcast - Martin Buday | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *