Jiří Procházka reaguje na zranění a posílá odhodlaný vzkaz

Jiří Procházka

Včera k večeru se zákulisím začaly šířit zprávy o možném zranění Jiřího Procházky. Mluvilo se o  operaci a zrušení odvety s Gloverem Teixeirou, čemuž se nechtělo věřit. Bohužel se však zprávy potvrdily. Zahraniční zdroje totiž záhy informovaly o tom, že je Procházka vážně zraněný a že se vzdává svého titulu šampiona polo-těžké váhy. Více se pak k věci vyjádřil sám BJP, který navzdory komplikacím poslal odhodlaný vzkaz.

Konec přátelství?! Artem Lobov žaluje “kamaráda” McGregora o miliony dolarů

“S velkým zklamáním musím oznámit, že na UFC 282 nebudu obhajovat svůj pás. Při dokončování přípravy na obhajobu titulového pásu v polo-těžké divizi UFC jsem se na tréninku v Las Vegas zranil. Poranil jsem si rameno a je nezbytná operace, která mě odstaví minimálně na 6 měsíců. S vědomím této informace, jsem se rozhodl, po konzultaci s vedením UFC, že z důvodu tohoto časového omezení, nebudu brzdit polo-těžkou divizi a titul aktuálně uvolním.

Pro titul šampiona UFC si půjdu hned jak mi doktoři dají zelenou do zápasu. Půjdu si pro ten pás a získám ho, nehledě na to, kdo ho bude aktuálně držet. Vždy bylo pro mě to nejdůležitější, ukazovat ty nejlepší výkony a porovnávat sám sebe s těmi nejlepšími. Nechť se teď ten nejlepší ukáže, kdo tam je. Do půl roku jsem zpátky a ten titul si vezmu, ať už ho bude držet kdokoliv. Omlouvám se svým fanouškům, přátelům, rodině, kteří si koupili vstupenky a plánovali cestu do Las Vegas, aby mě podpořili, moc to pro mě znamená. Chci se omluvit i Gloverovi. Vítězství!” vzkázal Jiří Procházka na svém IG profilu.

Nyní nám tedy nezbývá nic jiného, než Jiřímu popřát hlavně brzké uzdravení, protože se mluví o vážném a hodně nepříjemném zranění ramene, které si prý možná vyžádá hned několik operaci, na které samozřejmě bude muset navázat dlouhá rekonvalescence.
  

 

UFC 282: Oficiální Startovka 

Jan Blachowicz vs. Magomed Ankalaev

Paddy Pimblett vs. Jared Gordon

Robbie Lawler vs. Santiago Ponzinibbio

Bryce Mitchell vs. Ilia Topuria

Prelims

Ovince Saint Preux vs. Philipe Lins

Jay Perrin vs. Raul Rosas Jr.

Dricus Du Plessis vs. Darren Till

Jairzinho Rozenstruik vs. Chris Daukaus

Edmen Shahbazyan vs. Dalcha Lungiambula

Billy Quarantillo vs. Alexander Hernandez

Chris Curtis vs. Joaquin Buckley

T.J. Brown vs. Erik Silva

Cameron Saaiman vs. TBD

Vinicius Salvador vs. Daniel Da Silva

 
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *