Jiří Procházka reaguje na duel Paul vs Askren

Jiří Procházka Jake Paul Ben Askren

Jiří Procházka reaguje na duel Paul vs Askren

O víkendu hýbal scénou bojových sportů boxerský souboj Jake Paul vs Ben Askren, který skončil tak, že Askren bohužel padl hned v prvním kole a YouTuber Paul si tak připsal třetí výhru v řadě, kdy pokaždé šlo o KO/TKO. Navzdory tomu, že duel vyvolal hodně rozporuplné reakce, byl evidentně hodně sledovaný, protože se údajně prodalo více než 1 500 000 přenosů, což konkuruje nejlepším UFC prodejům, které generuje Conor McGregor. Jak například na takový souboj nahlíží Jiří Procházka, který je známý tím, že se snaží vyznávat spíše vyšší hodnoty, což v dnešní povrchní společnosti není úplně běžné.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/20/jiri-prochazka-vysvetlil-svuj-novy-bojovy-sestrih/

“Abych řekl pravdu, tak jsem Paula a jeho tvorbu na YouTube nějak extra nesledoval,” reagoval Jiří Procházka na proběhnuvším setkání se zástupci médii na otázku Antonína Vavrdy, zda má Jake Paul Jirkův respekt. “Podle toho, co jsem viděl, to jeho vyjadřování a věci kolem, tak můj respekt úplně nemá. Nemá ho však ani Ben, který sám věděl, že předvede prd a prd taky předvedl a ještě s úsměvem na rtech. Já chápu, že můžeš zahodit své tělo a svou mysl, ať si každý myslí, co chce a být prostě svůj, ale základní bojovnická idea, především z Japonska, která je pro všechny bojovníky tak nějak společná, je čest. Mít nějakou svou čest a to je věc, kterou si člověk nějakým způsobem drží ve svém životě. To je to jeho jméno, které za něj hovoří, když se někomu dívá do očí. To je ta vážnost, kterou u druhých má.”

Je pravda, že si sice Ben Askren hezky vydělal, protože údajně inkasoval přes milion dolarů, ale bohužel tak znovu “pošpinil” svůj MMA odkaz. V souboji s Masvidalem, který skončil drtivou prohrou, nic moc jinak udělat nemohl, ale v souboji s Paulem bylo evidentní, že je to pro Bena spíše výplata, než nějaká zajímavá sportovní výzva.

Sportovní výzva však čeká právě Jiřího Procházku, který se touto dobou společně s týmem pomalu blíží k Las Vegas, kde ho 1.5. čeká souboj s Dominickem Reyesem. Právě v něm bude chtít Denisa předvést svůj plný potenciál a své umění, takže se máme na co těšit.

6 komentářů na “Jiří Procházka reaguje na duel Paul vs Askren”

  1. Pingback: UFC elita tipuje válku Dominick Reyes vs Jiří Procházka | MMA Shorties

  2. Pingback: Bellator platí mnohem lépe, než elitní UFC? | MMA Shorties

  3. Pingback: Pokud porazí Masvidala, tak už má Usman dalšího soupeře | Shorties

  4. Pingback: Paulus hodnotí soupeře Konráda. V čem bude mít výhodu? | MMA Shorties

  5. Pingback: Další velký "YouTuberský" zápas na obzoru | MMA Shorties

  6. Pingback: Jiří Procházka prozradil, jak bude probíhat staredown s Reyesem | Shortie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *